banner333

banner309

Kelkit'te Türk Eğitim Sen'den Yüzdelere Sığmayan Artış %106,52

Kelkit Türk Eğitim Sen üye sayısını %106,52 artırdı.

Kelkit 13.06.2022, 09:04
Kelkit'te Türk Eğitim Sen'den Yüzdelere Sığmayan Artış %106,52
banner400

Kelkit Türk Eğitim Sendikası'ndan yapılan açıklamada;

Onurlu mücadelemize destek veren, günlük menfaatlerini değil, ömürlük ilkelerini kendisine rehber edinmiş olan 95 arkadaşımıza yürekten teşekkür ederiz.

Türk Eğitim Sen; “Varlığım Türk varlığına armağan olsun” fedakârlığıyla vatanını canından aziz bilmenin sevdasıdır. Türk Eğitim Sen; Hakk’ın, adaletin ve ahlak üzere bir sendikal mücadelenin gereğini şerefle, cesaretle ve kararlılıkla getirmiş olmanın hazzıdır ve gururudur.

Sizler vaatlerin esiri olmadınız. Ülkemizin beka meselesi olarak gördüğümüz maarif davamızın Çanakkale yüzlü, Sakarya kokulu bir kuvvası oldunuz. Gönlünüz, zulmün nefesinin kesildiği istiklalin kalesidir. Zihniniz, maviliklere rotası adanmış ülkemizin istikbalidir. Yılmadan, bıkmadan, usanmadan, korkmadan ve korkutmadan adaletten, haysiyetten ve eşitlikten taraf olanlar.. SİZLERE SELAM OLSUN!

Bu büyük mücadelede büyük bir fedakarlıkla ailesine ayıracağı zamanları Türk Eğitim Sen idealine adayan ilçe başkanımız Nihat KÖKSAL'a, İlçe Yönetim Kuruluna, Kadın Komisyonumuza, kurum temsilcilerimize, sağına soluna bakmadan mücadelemize omuz veren teşkilat emaktarlarımıza ve değerli üyelerimize hususen teşekkür ederiz. Böyle inanmış dava adamları ile aynı yolda yürümekten dolayı bahtiyarız. Bir kez daha sağolun ve hep var olun. Bu mücadele destanı sizin eserinizdir, denildi.

Nihat KÖKSAL

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 02 Aralık 2022
İmsak 05:50
Güneş 07:20
Öğle 12:16
İkindi 14:42
Akşam 17:03
Yatsı 18:28