Gurbet:
GÜNÖP'ten Bir Haftada İki Etkinlik Birden
banner254
İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine staj imkânı sağlamaya yönelik olarak 13, 14 ve 15 Nisan’da “Cv’ni Kap Gel” ve 17 Nisan’da “Kitabını Getir, Hediye Et” gerçekleştirilen etkinliklere birçok üniversite öğrencisi katıldı.

Sene içerisinde düzenlemiş olduğu birçok aktiviteyle dikkatleri üzerine çeken Günöp faaliyetlerine bir hafta içerisinde gerçekleştirdiği iki önemli projeyle devam etti. 13 Nisan Çarşamba günü “Cv’ni Kap Gel” başlığı doğrultusundaki ilk proje olan ve Şekav’da gerçekleşen ‘İnşaat-Mimar Günü’ne Ali Beyaz, Davut Gündüz, Ramazan Kahveci, Serkan Kaya ve Yüksel Hamzaoğlu katılım sağladı. 14 Nisan Perşembe günü ise Mecidiyeköy’de bulunan Güsiad’ın ofisinde ‘Makine ve Üretim Günü’ başlığıyla düzenlenen etkinliğe Gümüşhaneli hemşerilerimiz Makine Yüksek Mühendisi Hamit ARSLAN ve Öztiryakiler Genel Müdürü Yüksel YALÇIN konuk oldu. Bir sonraki gün ‘İktisat ve İşletme Günü’ adını alan ve Özen Grup İnsan Kaynakları Müdürü Emekli Kurmay Albay Yusuf AFAT’ın konuk olduğu etkinlik başarıyla sona erdi.

“Kitap Hediye Günü” ilan edilen 17 Nisan Pazar günü ise ‘Kitabını Getir, Hediye Et’ konseptiyle Beşiktaş Yıldız Parkı’nda bir etkinlik düzenleyen Günöp, bu aktivite doğrultusunda katılan üniversite öğrencilerinin birbirlerine kitap hediye etmesini sağladı.

Günöp bir hafta içerisinde gerçekleştirdiği önemli iki etkinliğe katılan iş adamları ve Gümüşhaneli üniversite öğrencilerine teşekkür etti.Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Ali Beyaz, 15 Temmuz Şehiti M.Fazlı Demir'in...
ŞEKAV Başkanı Ali Beyaz, Gümüşhaneli 15 Temmuz Şehidi Muhammet Fazlı Demirin o gece yaşadıklarını...

Haberi Oku