Güncel:
Hemşerilerimizden Anlamlı Açılış
banner254
        Serginin açılışına AA İstanbul Haberleri Editörü Hüseyin Altınalan, Güngören İlçe Milli Eğitim şube müdürleri Tahir Uygur ve Necdet Erol ile Güngören Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi Müdürü Remzi İlhan, Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Beyaz, Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hacı Yusuf Yıldırım, ilçedeki liselerin müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

         Okul Müdürü Remzi İLHAN, “ bütün dünya bir milletin yurduna nasıl sahip çıktığına o gece bir kere daha şahit oldu. Öğrencilerimizin de bu ihaneti hatırlayarak büyümesini istiyoruz. Çünkü; hatırlamak ders almak demektir. Vatanı savunurken bütün varlığı ile orada olmak demektir. Gecenin karanlığını aydınlatan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

        Ayrıca Remzi İLHAN,  AA foto muhabirlerinin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında çektikleri fotoğraflardan oluşan serginin 10 gün önce ziyarete açıldığını, bugün ise resmi açılışının gerçekleştirildiğini söyledi.

      Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali BEYAZ, 15 Temmuz gecesi şehit olan Muhammed Fazıl DEMİR’e bir daire hediye etti.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Coşkun Tuncer ve Başkan Çimen, Dünya Engelliler...
Memur Sen’in Engelli Çalışanların başta özlük hakları olmak üzere tüm talep ve haklarının gerek...

Haberi Oku