banner333

banner309

Vali Tanrısever, İl Genel Meclis Başkan ve Üyelerini Ağırladı

Vali Alper Tanrısever, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin sonuçlanmasının ardından görevlerine başlayan İl Genel Meclisi Başkanı Av. Eşref Balki ve meclis üyelerini misafir etti.

Güncel 18.04.2024, 15:49
Vali Tanrısever, İl Genel Meclis Başkan ve Üyelerini Ağırladı
banner400

Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin sonuçlanmasının ardından görevlerine başlayan İl Genel Meclisi Başkanı Av. Eşref Balki ve meclis üyelerini misafir etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Alper Tanrısever “Öncelikle hepinize hayırlı uğurlu olsun. Hepinize görevlerinizde başarılar diliyorum. El ele, gönül gönüle, istişarelerle Gümüşhane’miz için hizmet etmek için buradayız. İlimizin gelişmesi için İl Özel İdaremiz ve İl Genel Meclisimizin üzerine çok önemli görevler düşüyor. Yapacağımız hamleler öncelikle Gümüşhane’mizin gelişimine önemli katkılar sağlamalıdır" dedi.

Gümüşhane için hep birlikte çalışılması gerektiğine vurgu yapan Vali Tanrısever, "Gümüşhane kültürünü Gümüşhane dışındaki illerimize tanıtmak için ele ele verip çalışmalıyız. İlimiz ekonomisine katkıda bulunup, altyapı çalışmaları haricinde başta kültürel olmak üzere doğal çok büyük zenginlikleri olan ilimizin değerlerini gelecek kuşaklara aktarmak için gerekli çalışmaları yapmalıyız. Eğitim, Turizm ve Kültür alanında da gelişmemiz çok önemli. Özellikle Satala, Karaca Mağarası, İmera, Kov, Canca ve Süleymaniye destinasyonları turizm için bir şehrin ulaşmak istediği hedeflere varmasında sağladığı ekonomik katkılardan dolayı önemli bir sektördür" diye konuştu.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Mayıs 2024
İmsak 03:03
Güneş 04:52
Öğle 12:24
İkindi 16:20
Akşam 19:46
Yatsı 21:27