Dernek:
Feramuz Üstün'den, GİYAD'a Ziyaret
banner254
 Geçtiğimiz Çarşamba günü İl Bank Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Feramuz Üstün haftasonu geldiği İstanbul ziyaretinde GİYAD derneğini ziyaret ederek hemşerileri ile hasbihal etti.
Daha önce 2 kez geldiği derneğin yenilenerek daha güzel olduğunu söyleyen Üstün;" Milletvekilliği döneminden bu yana GİYAD derneğinin başarılı çalışmalarını takip ediyorum. Tadilat gören dernek Gümüşhanelilere yakışır güzellikte olmuş. Dernek Başkanı Serkan Kaya ve ekibini hem çalışmalarından ötürü hemde misafirperverliklerinden ötürü tebrik ve teşekkür ediyorum" dedi.

GİYAD Başkanı Serkan Kaya;" Feramuz Üstün gerçekden sevdiğimiz bir abimiz. Öncelikle yeni görevi İl Bank Yönetim Kurulu Başkanlığında başarılar dilerim. Biz kendisine hayırlı olsun ziyareti planlarken kendisi bizi ziyaret etti. İl Bank Başkanı sıfatı ile ilk derneğimizi ziyaret etmiş olmasıda bizler için güzel tevafuk oldu. Bu nazik ziyaretlerinden ötürü Fermuz abimize teşekkür eder, çalışamalrında yeni görevinde başarılar dilerim" dedi.

Derneği gezen Üstün GİYAD Ziyaretçi defterine duygu ve düşüncelerini yazdıkdan sonra dernekden ayrılarak Ankara'ya dönüş yaptı.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

ŞEKAV, Gönül Sofrasında Buluştu
Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı (ŞEKAV) üyeleri, İstanbul'da Florya Sosyal Tesislerinde gönül sofrasında...

Haberi Oku