banner333

banner309

Ak Parti'de Temayül Yoklaması Pazar Günü

Çimen: Teşkilatımızın hassasiyetleri, hepimizin yol haritası olmak zorundadır.

Gümüşhane 14.11.2013, 23:43 14.11.2013, 23:45
Ak Parti'de Temayül Yoklaması Pazar Günü
banner400
AK Parti Gümüşhane İl Başkanı ve Gümüşhane Belediye Başkan Aday Adayı İşadamı Ercan Çimen, Gümüşhane’yi Cumhuriyet’in yüzüncü yılı 2023’e taşıyacak olan en önemli eşiklerden birisinin 30 Mart 2014 mahalli seçimleri olduğunu belirterek, bu sürecin Gümüşhane için her açıdan hayati öneme sahip bir kader seçimi olacağını söyledi.

Hafta sonu gerçekleştirilecek temayül yoklaması ile ilgili yazılı bir açıklama yayınlayan Başkan Çimen, oylamadan çıkacak sonuçların hayırlara vesile olmasını diledi.

AK Parti olarak yerel yönetimlerin millet iradesiyle paralel bir şekilde inşası için çalışmaların büyük bir hassasiyet içerisinde sürdürüldüğünü kaydeden Başkan Çimen, AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı olarak temel felsefelerinin en iyi adayla, en çok oyu alıp, şehirde 14 yıldır süren bir anlayışa son vererek yepyeni bir dönemi başlatmak olduğunu ifade etti.

Başkan Çimen, 30 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Genel Seçim süreci ile ilgili AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı olarak 17 Kasım Pazar Günü, teşkilat üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilecek olan temayül yoklamasının her anlamda birlik ve beraberlik içerisinde ve demokratik bir şölen havasında geçmesi için gereken tüm hazırlıkları büyük bir hassasiyet içinde sürdürdüklerini belirtti.

Gümüşhane Aydın Doğan Kapalı Spor Salonu’nda saat 10.00’da başlayacak ve saat 15.00’da sona erecek olan Temayül Yoklamasına il genelinde belirlenmiş AK Parti mensubu teşkilat üyelerinin katılacağını belirten Başkan Çimen, sandıkların büyük bir titizlikle aynı gün AK Parti Genel Merkezi’ne ulaştırılacağını kaydetti.

Gümüşhane Merkez İlçe ile diğer 5 İlçe Belediye Başkanlığı için müracaat etmiş aday adaylarının oylanacağı seçimlerde yaklaşık 167 teşkilat mensubu yöneticinin oy kullanacağını belirten Çimen, “AK Parti Milletin partisidir. Milleti ile hareket eden AK Teşkilat mensupları, merkez ilçe için 11 aday adayı, 5 ilçemiz için ise 18 olmak üzere toplam 29 belediye başkan aday adayını oylayacak. Büyük bir coşku içerisinde geçecek olan yoklamada, il yönetim kurulu, il hakem ve disiplin kurulu, il kadın ve gençlik kolları başkanları, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, 5 ilçemizin ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları, il belediye encümen ve il genel meclis üyelerimiz oy kullanacak. Ayrıca merkeze bağlı Arzular-Kabaköy Belde Belediye Başkan ve aday adaylarının da oy kullanacağı bu seçimde katılım sayısının 167 olması bekleniyor. Temayüldeki amacımız adaylarımızla ilgili olarak teşkilatımızın genel fikrini almaktır. Temayül yoklaması sürecin önemli bir ayağını oluşturuyor. Teşkilat mensuplarımız Pazar günü büyük bir vakar, hassasiyet ve olgunlukla görüşlerini ortaya koyacaklardır. Diğer yandan, anketler ve kamuoyu yoklamaları süreci de devam ediyor. Genel Merkezimizin yapacağı nihai değerlendirmelerin ardından en doğru adaylar belirlenerek kamuoyuna açıklanacaktır. Sürecin şehrimiz için hayırlar getirmesini diliyor, bu tatlı yarışın öncelikle hayırda yarış olduğunu bir kez daha ifade ediyorum. AK Parti’nin fedakar mensuplarına şükranlarımı sunuyor, temayülümüzün Gümüşhane’miz ve ülkemiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Aday adayı olan birbirinden değerli her bir arkadaşımın ortaya koyduğu performansın AK Parti’nin zenginliğine değer kattığını her kes görmektedir. Teşkilatlarımızın temel hassasiyetleri hepimizin yol haritası olmak zorundadır. Sonuç itibariyle AK Parti Gümüşhane İl Teşkilatımızın her bir neferi, 30 Mart’ta gerçekleştirilecek seçimlere her açıdan tam donanımlı bir vaziyette girilmesi gerektiği yönünde çok büyük bir duyarlılığa sahiptir. Bu nedenle tüm aday adaylarımız, el ele gönül gönüle teşkilatımız ile her anlamda bütünleşerek, şehrimizin istikametinde aktif rol almakla mükelleftir. Gümüşhane’nin büyümesi gelişmesi ve kalkınması için herkesin üzerine düşen sorumluluğu büyük bir liyakatle yerine getireceğinden hiç birimizin şüphesi yoktur. Birlik ve dayanışma içerisinde yürüteceğimiz bu çalışmaların, halkımız tarafından zayi edilmeyeceği de tecrübe ile sabittir. Tüm teşkilatımız, aday adayı olan arkadaşlarımız evet hepimizin temel hedefi, bu şehrin iktidar gücüyle buluşturularak, Gümüşhanemizi başbakanımıza armağan etmek olduğu hepimizin en büyük özlemidir. İçinde bulunduğumuz bu sürecin ise ay sonuna varmadan netleşerek kesinleşeceğini beklemekteyiz.” dedi.


Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52