banner333

banner309

Ya Şimdi Ya Da Hiç !

Gümüşhane Torul Gençlik Taraftar Platformundan "Ya Şimdi Ya Da Hiç " Açıklaması

Gümüşsu Gümüşhanespor 22.12.2014, 16:54 22.12.2014, 16:57
Ya Şimdi Ya Da Hiç !
banner400

 GEÇTİĞİMİZ HAFTA AÇIKLAMA YAPARAK GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK İÇİN İLİN ÖNDE GELENLERİNİ GÖREVE DAVET EDEN GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK TARAFTAR PLATFORMU , "YA ŞİMDİ YA DA HİÇ!" SLOGANI İLE SON BİR AÇIKLAMA DAHA YAPTI.

AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:

YA ŞİMDİ YA DA HİÇ !


GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK LİGİN İLK YARISINI  3 PUANLA SON SIRADA TAMAMLADI.

TÜRKİYE ERKEKLER 1.VOLEYBOL LİGİNE YÜKSELDİĞİNDEN BU YANA GÜMÜŞHANEYİ BAŞARI İLE TEMSİL EDEN EKİBİMİZ BİR YANDAN RAKİPLERİ İLE MÜCADELE EDERKEN DİĞER YANDAN DA  MADDİ SIKINTILARLA MÜCADELE ETMEK ZORUNDA KALDI.

KENDİSİNDEN 4 -5 MİSLİ DAHA FAZLA BÜTÇELERLE KURULAN KULÜPLERLE MÜCAEDE EDEN EKİBİMİZ BU SEZONA  GEÇMİŞ YILLARDAKİ BORÇLAR NEDENİ İLE KISITLI İMKANLARI DAHİLİNDE OLABİLECEK EN UYGUN TRANSFERLERİ YAPMIŞ ,SEZONA DAR VE KISITLI BİR KADRO İLE GİRİLMİŞTİ.

SEZON BAŞINDA BİR İKİ OYUNCUSUNUN SAKATLANMASI NEDENİ İLE ZATEN DAR KADRO İLE MÜCADELE ETMEK ZORUNDA KALAN EKİBİMİZ DAHA DA FAZLA SIKINTYA GİRMİŞTİ.

BİR YANDAN DA MADDİ SIKINTILARIN DEVAM ETMESİ SIKINTILARI ÜST ÜSTE GETİRMİŞ VE ŞU ANKİ TABLOYU ORTAYA ÇIKARMIŞ DURUMDA.

YETERSİZ VE EKSİK KADRO ANTRENMANLARI DA ETKİLEMEKTE SAYISAL YETERSİZLİK NEDENİ İLE ANTRENMAN YAPILMASINDA SIKINTILAR YAŞANMAKTADIR.

BU AÇIKLAMALARDAN SONRA ORTAYA ÇIKAN 2 DURUM VAR;

1-

ARA TRANSFERDE EKSİK YERLERE TRANSFER ŞART OLUP BUNUN İÇİN DE LİGDE KALABİLMEMİZ İÇİN YETERLİ KALİTEDE OYUNCULARIN TRANSFERİ YAKLAŞIK 200 BİN TL LİK BİR BÜTÇE İLE YAPILABİLECEKTİR.
BU RAKAM ASLINDA GÜMÜŞHANE İÇİN BÜYÜK BİR RAKAM DEĞİL.GÜMÜŞHANENİN ÖNDE GELENLERİ;SİYASİLER,SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI,İLİN ÖNDE GELEN BÜROKRATLARI VB. HER KESİM BU KONUDA GEREKLİ YARDIMI YAPARSA GERÇEKTEN BU RAKAMIN TEMİNİ HİÇ TE ZOR DEĞİL. YETER Kİ TAKIMA SAHİP ÇIKILMASI İSTENSİN.
GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK KULÜBÜNÜN 4-5 SENEDİR GÜMÜŞHANE İLİNİN TANITIMINA YAPTIĞI KATKI ORTADA İKEN BU KONUDA HERKESİMİN ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMASININ ZAMANI GELMİŞTİR.

2-

YUKARIDAKİ RAKAMIN TEMİN EDİLEMEMESİ DURUMUNDA , İKİNCİ YARIDAKİ MAÇLARA PAF TAKIMI İLE ÇIKILMASI GÜNDEME GELECEKTİR.ÇÜNKÜ ARTIK BU ŞEKİLDE OYUNCU EKSİKLİĞİ NEDENİ İLE SAYISAL YETERSİZLİKTEN DOLAYI ANTRENMANLARIN DAHİ YAPILMAKTA ZORLANDIĞI BİR ORTAMDA MEVCUT OYUNCULARIN DA DURUMDAN RAHATSIZ OLMALARI MOTİVASYONLARINI ETKİLEMEKTE VE BU DA OYUNLARINA YANSIMAKTADIR.

GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK TARAFTARLAR BİRLİĞİ OLARAK GÜMÜŞHANEMİZİN ÖNDE GELENLERİNİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ .

 

ARTIK KULÜPTE OLAY YA TAMAM YA DEVAM NOKTASINA GELMİŞ DURUMDA.ARA TRANSFER DÖNEMİNDE  OYUNCU TRANSFERİ OLMAZSA  2.YARIDA DEVAM ETMENİN BİR ANLAMI KALMAYACAK.ŞU BİR HAFTALIK SÜREÇ KULÜBÜN KADERİNİ BELİRLEYECEK.

YA  GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK EFSANESİNİN DEVAMI İÇİN  HERK ES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYACAK, YA DA SORUMLU KİŞİLER KAFASINI KUMA GÖMMEYE DEVAM EDECEK TAKIM İKİNCİ YARIDA PAF TAKIMI İLE MAÇLARINI OYNAYACAK SENEYE 2.LİGDE MÜCADELE EDECEK, TABİ SENEYE 2.LİGDE MÜCADELE EDECEK ADAM BULUNURSA KULÜBE KİLİT VURULMAZSA.

YA ŞİMDİ YA DA HİÇ !

 

GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK TARAFTARLAR BİRLİĞİ

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52