banner333

banner309

1954 Kelkit Belediyespor, teknik direktör Ulaş Ulusan ile sözleşme uzattı

Misli.com 3. Lig ekiplerinden temsilcimiz 1954 Kelkit Belediyespor, teknik direktör Ulaş Ulusan ile yeniden sözleşme imzaladı.

Spor 26.05.2021, 12:51
1954 Kelkit Belediyespor, teknik direktör Ulaş Ulusan ile sözleşme uzattı
banner400

1954 Kelkit Belediyespor’dan yapılan yazılı açıklamada, teknik direktör Ulaş Ulusan ile yeniden anlaşma sağlandığı duyuruldu. 

1954 Kelkit Belediyespor'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada 1954 Kelkit Belediye Spor yönetimi olarak hiç vakit kaybetmeden bizi ikinci lige taşıyacak takımı oluşturmak için kolları sıvadık.

Şampiyonluk hedefi olan bir takım yaratmak için gerekli olan bütçeyi sağlamak adına çalışmalarımıza başladık.Yeni sezonda yola mevcut hocamız Ulaş ULUSAN ile devam edeceğiz. İstikrarlı, sürdürebilir başarıyı yakalama adına deneyimli hocamızla uzun yıllar güzel işlere imza atacağımıza olan inancımız tamdır.

Teknik heyetimiz ve yönetim kurulumuzla birlikte mevcut kadromuzdan gidecek ve yeni sezonda kalmasını istediğimiz futbolcularımızı belirledik.Beraber yol yürüdüğümüz oyuncu kardeşlerimizle çok yakın zamanda görüşmelere başlayacağız. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde yollarımızı ayıracak arkadaşlarla kucaklaşıp helalleşecek ve vedalaşacağız. Devam edeceğimiz oyuncularımız ile yeni bir sayfa açacağız.

Sezon boyunca takip ettiğimiz oyuncuların yanı sıra, bilgi ve tecrübelerine önem verdiğimiz futbol otoriteleri tarafından önerilen bir oyuncu havuzu oluşturduk ve yönetim olarak ön görüşmelere başladık. Takımımıza en çok faydalı olacak, bizi üst seviyelere taşıyacak karakterli, azimli, heyecanlı ve en önemlisi takım ruhu ve disiplinine uyumlu bir oyuncu grubu oluşturacağız. Yaptığımız görüşmeler sonrası sözleşme aşamasına geldiğimiz oyuncuları Haziran ayı ilk haftasından sonra açılacak transfer sezonu ile birlikte anlık olarak kamuoyu ve taraftarlarımızla paylaşacağız.

Göreve geldiğimiz günden beri en fazla dikkat ettiğimiz açıklık,şeffaflık ve samimiyet ilkemiz doğrultusunda kamuoyumuzu bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla...

Kaynak: http://haberkelkit.com

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Temmuz 2024
İmsak 03:07
Güneş 04:58
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 19:58
Yatsı 21:41