Kadir Yıldız: Yetki Alanımıza Giren Şiran'ın Büyük Bir Problemi Kalmamıştır

Akparti Gümüşhane İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Yıldız, Meclis üyeliği seçildikten sonraki 4 yıllık süreci değerlendirdi.

Siyaset 06.04.2023, 08:55 06.04.2023, 11:46
Kadir Yıldız: Yetki Alanımıza Giren Şiran'ın Büyük Bir Problemi Kalmamıştır

Akparti Gümüşhane İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Yıldız, Meclis üyeliği seçildikten sonraki 4 yıllık süreci değerlendirdi.

Kadir Yıldız yaptığı açıklamasında; 

Rutin olarak her mazbata alış yıldönümün de yaptığım değerlendirmelerin sonuncusunu, Aziz Hemşehrilerimle paylaşmak istiyorum. Dört yılın sonunda da ,ilk günkü hizmet, hak ve adalet çizgimizi muhafaza etmekteyiz. Şiranımız da, yetki alanımıza giren çözülmemiş büyük bir problem kalmamıştır. Lokalde, yaz aylarında artan nüfusumuza dayalı içme suyu yetersizliği, bizim açımızdan hala sorun olarak kabul edilse de tamamlanan Kırıntı Göleti'nden su temini ve ikmal ihalesi yapılan Akbulak Göleti'nin de devreye girmesiyle bu sorunlar büyük ölçüde aşılacaktır.

Asfaltsız köy bırakmama düsturumuzu %95 mesabesinde hamdolsun gerçekleştirdik. Son dört yıl hepimizin de müşahade ettiği gibi olağan dışı şartlarla geçmiştir. Önümüzde bekleyen en önemli süreç; 14 mayıs 2023 seçimleridir. Şiranımız hak ettiği yere, hizmet siyaseti yapan bir iktidar ve onun yerel unsurlarıyla, topyekün, birlikte hareket etmesiyle ulaşabilir. Bu meyanda Şiranımızın herhangi bir maceraya girmesi, ilçemizin gelecek tahayyülünü akamete uğratacaktır. Tüm hemşehrilerimin bu bilinçle hareket edeceğine olan inancım tamdır. Bu gün Şiran, küresel bir ulaşım ağı üzerinde ve Tersun Tüneli, Çamoluk-Gölova hattını tüm ülkenin gündemine taşımış vaziyettedir. Hedeflerimize, bir kol mesafesi kadar yakınız. Geleceğimiz daha aydınlık olacaktır. Her şey Şiran için...

dedi. 

Yorumlar (1)
Zahit 1 yıl önce
Telme göleti ne durumda
2
az bulutlu
Namaz Vakti 19 Nisan 2024
İmsak 03:58
Güneş 05:31
Öğle 12:26
İkindi 16:11
Akşam 19:12
Yatsı 20:38