banner333

banner309

Başer, “10 Yılda Bir Çivisi Yok”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Vedat Soner Başer, Kamu- Sen ile iftar sofrasında buluştu.

Siyaset 25.03.2024, 15:57
Başer, “10 Yılda Bir Çivisi Yok”
banner400

MHP Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Vedat Soner Başer, Kamu-Sen Gümüşhane şubesiyle Ramada Otelde düzenlenen iftar organizasyonunda bir araya geldi.
Kamu-Sen Gümüşhane tarafından düzenlenen iftarda 31 Mart Yerel Seçimlerine ilişkin söz alan MHP Adayı Başer, ‘10 yıldır şehirde bir çivisi yok halen daha Cumhurbaşkanımızın fotoğrafı altına saklanıp siyaset yaptığını zannediyor’ diyerek rakibi Çimen’i eleştiri yağmuruna tuttu.

“10 yıldır şehirde bir çivisi bile yok”

Seçim süreci kısa bir süre sonra inşallah hayır ile sonuçlanacak vurgusu ile rakibi saf dışı bırakacağı sinyalini veren Başer, “Ancak ben bu zamana kadar görmediğim bir seçimi maalesef Gümüşhane’de yaşıyoruz. Bu seçimde yaşananlar inanın Türkiye’nin hiçbir yerinde yaşanmıyor buraya özgü sadece. Görüyorsunuz boy boy fotoğraf asılıyor şehrin dört bir yanına. Kimin bu fotoğraf peki Sayın Cumhurbaşkanımız ile Sayın Belediye Başkanımızın fotoğrafları. Biz isterdik ki 10 yıldır şehri yönetiyor, yaptığı birkaç hizmetin fotoğraflarını asabilseydi. Onları tanıtabilseydi. Sayın Cumhurbaşkanımızın fotoğrafını değil de kedisini şehrimize getirip o yaptığı hizmetlerin açılışını yaptırsaydı. Ancak 10 yıldır şehirde bir çivisi yok halen daha Cumhurbaşkanımızın fotoğrafı altına saklanıp siyaset yaptığını zannediyor. Gerçekten yazık”dedi.
“Bizler onlar gibi yapmayacağız”


İnşallah belediye başkanı seçilirsem kimseyi ayırmadan, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden ve herkesi eşit bir şekilde kucaklayıp yolumuza devam edeceğiz diyerek birlik ve beraberlik çağrısını yineleyen MHP Belediye Başkan Adayı Başer, “Malumunuz ben bir eczacıyım. Bizim aldığımız eğitim sağlık eğitimidir. Yani bizler bakınca hasta diye görürüz. Hastanın teni, rengi veya dili bizi hiçbir şekilde ilgilendirmez. Bizim bir sloganımız var, ‘ayırmadan ayrıştırmadan’ diye. Sanki ikisi de üst üste örtüşmüş gibi. Kimse ile kavga etmeyeceğiz. Şehrin bütün dinamikleri ile akil insanları ve sivil toplum örgütleri ile bu şehri inşallah beraber yöneteceğiz. Marka kent yapacağız diye yola çıkanların şehrimizi getirdiği durum ortada. Bizler onlar gibi yapmayacağız. Aklımız, fikrimiz ve her şeyimiz doğru olacak. Bize güvenin” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 12 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:00
Yatsı 21:48