banner333

banner309

Üstün, Başkent'te Gümüşhaneli Bürokratlarla Kahvaltıda Buluştu

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, düzenlediği program ile Ankara’da Gümüşhaneli kamu görevlileri ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile Pazar kahvaltısında bir araya geldi.

Gurbet 10.03.2013, 18:05
Üstün, Başkent'te Gümüşhaneli Bürokratlarla Kahvaltıda Buluştu
banner400
 AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, düzenlediği program ile Ankara’da Gümüşhaneli kamu görevlileri ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile Pazar kahvaltısında bir araya geldi. 

İlbank A.Ş Sosyal Tesislerinde gerçekleşen kahvaltıda davete katılanlar sırayla kendilerini tanıttı. Ahmet Akçay, Prof.Dr.Ethem Atay, Yalçın Kurt, Erhan Aras, Ethem Çelik, Hasan Çakıcı, Selma Kırmaz, Av.Hasan Tok, Dr.Mustafa Enön, Musa Canlı  ve birçok  bürokrat, dernek başkan ve yöneticisinin katıldığı davette katılımcıların teşekkürlerine Milletvekili Üstün’ün “Lütfen teşekkür etmeyiniz, bu bizim görevimiz” demesi davetlilerden alkış aldı.

Kahvaltıda konuşan Üstün, uzun zamandır gerçekleşmesini arzuladıkları programda geçte olsa bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, Milletvekili olduktan sonra gittikleri her yerde onların samimi ve içten yaklaşımları ile karşılandıklarını söyledi.

Üstün, şöyle konuştu: “Hatalarımız, eksikliklerimiz olabilir, birbirimizi kırmış olabiliriz, kırılmış olabiliriz ama bunları hoş görüp, hataları unutup önümüze bakmalıyız. Özelliklede birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde. Eğer birbirimiz ile sıkıntılarımız varsa lütfen karşımızdakinin yüzüne söyleyelim, arkadan konuşmayalım, içimize atıp büyütmeyelim. Özellikle bir hata ve kusurumuz olursa lütfen benim yüzme söyleyiniz, alınganlık yapmam bilakis memnun olurum. Bugün burada siyaset yok, her partiden tüm hemşerilerimle beraber olmaktan son derece mutluyum. Bizler Gümüşhaneliyiz. Her ne kadar Ankara’da doyuyor olsak ta bizim vatanımız, önceliğimiz Gümüşhane’dir. Orada bağımız var, hatıralarımız var. Orası için daha fazla gayretle çalışmalıyız. Çalıştığınıza yürekten inanıyorum.  Davetime icap edip katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” 

Kahvaltı programı çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.


Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 15 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:26
Akşam 20:01
Yatsı 21:50