banner333

banner309

Eticaret

Orman Kahramanlarına Teşekkür Belgesi

Geçtiğimiz Ağustos ayında Muğla'da gerçekleşen orman yangınlarında Gümüşhane'den giderek can siperane görev yapıp geri dönen Orman İşletme görevlilerine Torul Kaymakamı Ömer Said Karakaş tarafından teşekkür belgesi verildi.

Gümüşhane 03.09.2021, 14:45
Orman Kahramanlarına Teşekkür Belgesi

Tüm Türkiye'nin seferber olduğu yangın faciası boyunca İl Özel İdaresi, Gümüşhane Belediyesi İtfaiye ekiplerinin yanısıra Torul Orman İşletme Müdürlüğü emrinde görevli 7 personel yardıma gitmişti.

Personeller Sefer Şaş, Volkan Çelik, Serdal Demir, Önder Coşkun, Mustafa Parıltan ve Bahtiyar Tonyalı'ya görev dönüşü Torul Kaymakamı Ömer Said Karakaş tarafından teşekkür belgesi verildi.

Torul Orman İşletme Müdürü Aziz Altınışık ve diğer yöneticilerin de katıldığı törende Orman İşletme görevlilerine teşekkür eden Kaymakam Karakaş, "Ekibimiz Muğla'da Yılanlı İşletme Şefliği sahalarında orman yangın arazözüyle birlikte yangın söndürmede başarılı çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalar sırasında 2 kez yanma tehlikesi geçiren ekibimiz bir köyün yangına teslim olmasını da önlemiştir. Yaptıkları bu özverili çalışmalardan ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
18
açık
Namaz Vakti 06 Temmuz 2022
İmsak 02:55
Güneş 04:51
Öğle 12:32
İkindi 16:30
Akşam 20:03
Yatsı 21:50