Kelkit:
Kelkit Gençlik Merkezi 2014 Yatırım Programında
banner254

 Kelkit Belediyesi Kelkit Gençlik Merkezi Projesini 2014 Yılı Yatırım Programına Aldı.

Kelkit Belediyesi tarafından yapılan açıklamada:

Kelkit Gençlik Merkezi Cumhuriyet Mahallesi Çataklar mevkiinde Halk Eğitim Binasının yanında bulunan Kelkit Belediyemize ait arsalardan 4.000m2'lik alanı Gençlik Merkezi yapılması için Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğüne tahsisi Belediye Meclisinde kabul edildi.

Kelkit Belediye Başkanı Muammer Duran açıklamasında, “Gençlik merkezi projesi için Bakanımız Sayın Suat Kılıç’ın bizzat ilgilendiği ve 2014 Yılı Yatırım programına aldığı bir projedir. Biz Belediye olarak yer tahsisi yapıyoruz. Kelkit 4.000 metrekare alanda önemli bir hizmete kavuşacak. Proje 21.Yüzyıl anlayışına uygun ve çok uzun yıllar ilçemizin ihtiyaçlarına karşılık verecek bir vizyonda olacaktır.

 Kelkit'imize Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Kelkit Belediyesi olarak böylesine muhteşem bir hizmeti kazandıracak olmamızdan dolayı çok mutluyum. Gençlik Merkezleri; gençlerin sosyal, kültürel sportif etkinlikleri çerçevesinde zamanlarını değerlendirmelerine fırsat veren ve bunlar için ortam hazırlayan ve faaliyet gösteren kurumlardır.’’Gençlerimizin ülkemize faydalı, geleceği gören, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayabilen bireyler olarak yetişmesi için bu tip merkezler hayati önem taşımaktadır.

 Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Suat Kılıç Bey’e ve milletvekillerimiz Sayın Doç Dr.Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün’e, Spor Genel Müdürlüğüne, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğüne ve Belediye Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.


Haber29.net haberlerini gazetenizde kullanacaksanız Kaynak: Haber29.NET şeklinde belirtiniz

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
servet m yildirim 3 yıl önce

Iyi olur vatana millete hayirli olur insallah

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

Meslek Yüksekokulu binası ne zaman açılacak?
Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulunda öğretime devam eden Kelkit Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu...

Haberi Oku