banner333

banner309

Hacı Selvi aday adaylığı müracaatını yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Daire Başkanlığında yönetici olarak görev yapan Hacı Selvi, AK Parti’den Torul Belediye Başkanlığı aday adaylığı müracaatını yaptı.

Torul 12.11.2018, 17:38
Hacı Selvi aday adaylığı müracaatını yaptı
banner400

Beraberinde partililer ve hemşehrileriyle parti binasına giderek müracaat dosyasını AK Parti Torul İlçe Başkanı Osman Karabulut’a teslim eden Selvi, “Kuruluşundan buyana üyesi olduğum ve olmaktan gurur duyduğum, büyüklerimizin görev verdiği her kademede hiç tereddüt etmeden görev aldığım, AK davanın bayrağını her yerde taşımakta gurur duyan bir kardeşiniz olarak, 2006’dan beri İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bir çok biriminde yapmış olduğum hizmet, bilgi, birikim ve deneyimlerimizin de şahsıma verdiği cesaret ve güvenle milletimizin partisi AK Parti’den 2019 Mart yerel seçimlerinde Torul Belediye Başkanlığına aday adaylığımı huzurlarınızda açıklıyorum” dedi.

Adaylık kararı almasında Torul’a olan sevdasının başta olmak üzere, vatana, millete, davaya hizmet edeceğine olan inancı, ailesi, dostları ve dava arkadaşlarının teveccühünün etkili rol oynadığını kaydeden Selvi, “Doğduğum, çocukluğumda sokaklarında koştuğum, öğrencilik ve esnaflık yaptığım, çocuklarımı büyüttüğüm, değişik alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu, huzuru, cömertliği sevgiyi yaşadığım Torulumuza hizmet etmek için bu yola çıktım, Amacım rıza kazanmak, gönülleri kazanmak, birlikte başarmak olacak. Hizmetin ilk önce gönülleri kazanmak olduğuna inanıyor, bu yönde hareket edeceğimi şimdiden taahhüt ediyorum. Türkiye’de belediyeciliğin standartlarını yeniden tarif eden AK Parti ile bu seçimler de çıtayı daha da yukarı taşıyacağımıza yürekten inanıyorum. Bize düşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedef doğrultusunda çalışmaktır. Bu aday adaylık başvurusuyla Torul için bizlerin de yapabileceği güzel çalışmaların olduğunu göstermek istedik. Torul’a hizmetkar olmak beni çok mutlu edecektir. Mart 2019’da yapılacak seçimler Torulumuza hayırlar getirmesini diliyorum. AK Parti’nin genelde başarısı yerelden başlamıştır. İnşallah Torul’da AK Parti belediyeciliği devam edecektir. Maksadımız daha yüksek oyla gelmek, yarınlara daha güzel bir Torul bırakmaktır” diye konuştu.

Hacı Selvi kimdir?
Hacı Selvi 1976 yılında Gümüşhane-Torul’da doğdu. İlk okulu Yücebelen köyünde, orta ve lise tahsilini Gümüşhane İmam-Hatip Lisesinde yaptı.
Genç yaşlarda kendi işini kuran Selvi, 1997-2004 yılına kadar Torul’da ticari faaliyetlerini sürdürdü.
 Ak Parti Torul İlçe teşkilatı kurucularından olup sırasıyla AK Parti Torul İlçe Gençlik Kolları Başkanı, Ak Parti İlçe Yönetim ve Yürütme Kurulu üyeliği yaptı. AK Parti’nin kuruluşundan günümüze kadar aktif siyasette yer aldı.
2004-2005 yıllarında Torul Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı bünyesinde SRAP( Sosyal Riski Azaltma Projesi) kapsamında görev yaptı.
2006 İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Genel Müdürlüğü Taşıtlar Daire Başkanlığı Avrupa 1 Bölge Müdürlüğü Hareket Biriminde göreve başladı.

Yorumlar (4)
Mehmet 6 yıl önce
Torul için çok doğru bir isim.
Mücahid SELVİ 6 yıl önce
çıktığı yolda amcama başarılar dilerim.
Kadir SELVİ 6 yıl önce
torul belediye başkanlığına ak partiden aday adayı olarak müracaat eden kardeşim hacı selviye hayırlı olsun. başarılar dilerim. uzun adam torula yakışır.
Haydar 6 yıl önce
Genc, Dinamik ve heyecanli . Allah utandirmasi
2
az bulutlu
Namaz Vakti 13 Temmuz 2024
İmsak 03:04
Güneş 04:56
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 20:00
Yatsı 21:44