banner333

banner309

Tahsin Tarhan Gümüşhane'ye görevlendirildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi üyesi ve Kocaeli Milletvekili Gümüşhaneli hemşehrimiz Tahsin Tarhan, partisi tarafından 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak genel seçimlerde sandık güvenliğini sağlamak üzere Gümüşhane’ye görevlendirildi.

Siyaset 12.05.2023, 09:11
Tahsin Tarhan Gümüşhane'ye görevlendirildi
banner400

Millet iradesinin sandığa şeffaf biçimde yansıması için Türkiye genelinde seçim güvenliğini sağlamak üzere Millet İttifakı koordinasyon ekipleri kurdu. İttifak bünyesinde yer alan partiler koordinasyon ekipleri kapsamında görevlendirmelerini tamamladılar.  

Görevlendirme kapsamında Kocaeli'deki saha çalışmalarını sürdüren CHP PM Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, bugün Gümüşhane'ye gelecek ve 14 Mayıs Pazar günü kurulacak sandıkların güvenliğini sağlamak adına partisi adına gerekli kontrolleri sağlayacak.

"Sandık güvenliği büyük önem arz ediyor"

Tarhan söz konusu görevle ilgili şu açıklamada bulundu: “Seçimlerde sandık güvenliği büyük önem arz ediyor. Özellikle milletin iradesinin doğru tecelli etmesi demokrasimiz için oldukça önemli. Sadece sandığa gitmek yetmiyor. Sandıkların güvenliğini de sağlamak gerekiyor. Bu konuda gerek Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilgili ekibi gerek Millet İttifakının diğer partileri aylardır hazırlık yapıyor. Gümüşhane’de CHP ve İYİ Parti fermuar sistemi uyguluyor ve bu kapsamda İYİ Parti listesinden seçime giriliyor. 14 Mayıs’ta 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacak ve Millet İttifakının iktidarında Türkiye bahara kavuşacak. Çok az kaldı. Bütün vatandaşlarımızı sandığa gitmeye davet ediyorum.”

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 22 Temmuz 2024
İmsak 03:15
Güneş 05:03
Öğle 12:34
İkindi 16:29
Akşam 19:54
Yatsı 21:34