banner333

banner309

Kara, “Hep Birlikte Kazanacağız”

Demokrat Parti Şiran Belediye Başkan Adayı Abdulbaki Kara seçim sürecine ilişkin bazı değerlendirmeler yaptı.

Siyaset 21.03.2024, 15:03
Kara, “Hep Birlikte Kazanacağız”
banner400

Demokrat Parti Şiran Belediye Başkan Adayı Abdulbaki Kara seçim sürecine ilişkin bazı değerlendirmeler yaptı. Genç, yaşlı, kadın, çocuk, öğrenci, memur ve esnaf gibi toplumun her kesimiyle kucaklaştıklarını belirten Kara ve 31 Mart yerel seçimlerinde “hep birlikte kazanacağız” ifadelerini kullandı.

Seçim yarışında son 10 güne girilirken Demokrat Parti Şiran Belediye Başkan Adayı Abdulbaki Kara seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Oldukça verimli bir seçim süreci geçirdiklerini dile getiren Kara çalışmaların temelinin yaklaşık iki yıla dayandığını belirtti. İki yıl boyunca Şiran’da yaşayan genç, yaşlı, kadın, çocuk, öğrenci, memur, esnaf, işçi ve gurbetçi gibi toplumun birçok kesimi ile birebir görüşmeler yaptığını ifade eden Kara herkesin derdini dinlediklerini ve projelerini birebir toplumun ortak talepleri üzerine oluşturduklarının altını çizdi.


31 Mart seçimlerinde de seçimi kazanarak Şiran’da yaşayan her kesimi mutlu edecek bir yönetim ortaya koymak istediklerini dile getiren Kara “31 Mart seçimlerini Allah’ın izniyle hep birlikte kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

Saha çalışmalarında, esnaf ziyaretlerinde ve ev ziyaretlerinde vatandaşlardan çok güzel geri dönüşler aldıklarını belirten Abdulbaki Kara genel olarak Şiran halkının değişimden yana olduğunu sözlerine ekledi.

Şiran’da kaybedilecek zamanın olmadığını dile getiren Kara; “Yaptığımız bütün çalışmalarda görüyoruz ki Şiran halkının değişim beklentisi çok yüksek. Şiran’da artık kaybedilecek zaman yok. Şiranlı hemşerilerimiz hizmet alma konusunda kaybolacak hiçbir zamana tahammül edecek durumda değil. Biz Şiran halkımızın bu beklentisini ve bizlere olan güvenini boşa çıkarmamak için çok çalışıyoruz. Allah’ın izni ve halkımızın desteği ile seçimi kazanınca da çok çalışmaya devam edeceğiz. Biz Şiran halkımızla başladığımız bu yürüyüşe; sağa sola bakmadan, algılara kulak asmadan devam edeceğiz ve aynı anlayışla aziz milletimize hizmet edeceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Ramazan ayı olması nedeniyle sakinlik içerisinde geçen seçim çalışmalarının yine aynı sakinlik ve huzurla devam etmesini temenni ettiklerini vurgulayan Kara Ramazan ayının Şiran’a bereket getirmesini dilediğini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 18 Nisan 2024
İmsak 04:00
Güneş 05:32
Öğle 12:26
İkindi 16:10
Akşam 19:11
Yatsı 20:37