banner333

banner309

AK Parti gövde gösterisi yaptı

AK Parti Gümüşhane İl başkanlığı 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesi yürüyüş düzenleyerek gövde gösterisi yaptı.

Siyaset 10.05.2023, 08:53
AK Parti gövde gösterisi yaptı
banner400

AK Parti İl Başkanlığı önünde toplanan kalabalık grup ellerinde Türk Bayrakları ve parti bayraklarıyla 15 Temmuz Zafer Meydanı’ndan Tarım İl Müdürlüğü önüne daha sonra ise Cumhuriyet ve Atatürk caddesi üzerinden Atatürk Parkına kadar yürüdü. 

Yürüyüşe AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Belediye Başkanı Ercan Çimen, Merkez İlçe Başkanı fatih Gürses, AK Parti Gümüşhane Milletvekili adayı Av. Celalettin Köse, Gümüşhane Milletvekili adayı Ünal Yılmaz, Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, yürüyüşün ardından yaptığı açıklamada, katılımcılara teşekkür ederek, “Yürüyüşümüz herkese AK Parti’nin eski gücünde ve kudretinde olduğunu gösterdi. AK Parti Gümüşhane’den Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği sunacak ve 14 Mayıs’ta her zaman olduğu gibi yine sandıkları patlatacak” dedi.

“Gümüşhane yeniden rekor kırıp, tarih yazacak”

Rehavete kapılmadan Türkiye Yüzyılı için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizen Erdoğdu, “Bu yürüyüşümüz Türkiye Yüzyılı'na doğru bir yürüyüştür. Bizler geleceğin Türkiye’sini ve Gümüşhane’sini inşa etmek için çalışacağız. Bugün gördük ki Gümüşhane Türkiye Yüzyılına hazır. Bu inançla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Allah'ın izniyle seçimler Cumhurbaşkanımızın galibiyetiyle sonuçlanacak.  Milletvekili adaylarımız da rekor oyla seçilerek, Gümüşhane’ye ve Gümüşhaneliye hizmet edecek. Biz milletimize güveniyor ve inanıyoruz. Gümüşhane yeniden rekor kırıp, tarih yazacak" diye konuştu.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 28 Mayıs 2024
İmsak 02:57
Güneş 04:49
Öğle 12:24
İkindi 16:21
Akşam 19:50
Yatsı 21:33