banner333

banner309

Gümüşhane’de İlki Şiran’a Açılıyor

Türkiye Tarım Kredi Kooperatleri Marketi Gümüşhane’de ilk mağazası Şiran’da açılıyor.

Şiran 14.11.2021, 22:56 14.11.2021, 23:46
Gümüşhane’de İlki Şiran’a Açılıyor
banner400

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’nin Türkiye genelinde şubeleşmesi yönünde attığı adımları sonrası Gümüşhane’de ilk mağazası Şiran ilçemizde açılıyor.

Ankara Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Köksal Gül ve Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Genel Başkanı Serkan Kaya’nın girişimleri sonrası Gümüşhane’de ilk olarak Şiran’da açılacak olan Tarım Kredi Kooperatifi Marketi Çiftçi’den alınan ürünleri halkımıza ulaştıracak.

Şiran’a böyle bir kurumsal marketin kazandırılmasından dolayı mutlu olduğunu dile getiren Ankara GÜDEF Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Köksal Gül;” Türkiye’de zincir market haline gelmek için start veren Tarım Kredi Kooperatif Marketi’nin Gümüşhane sınırlarında olmasını çok istiyorduk. Çiftçiden direk alınan kaliteli ve ekonomik ürünlerin hemşehrilerimize ulaşması çok önem arzetmekte idi. Bizler bu konuda ön ayak olarak Gümüşhanemizde ilk olarak Şiran’a kazandırmasına vesile olduk. İnşallah kısa süre içersinde tüm ilçelerimizde ve il merkezimizde bu mağazalar olur. Bu süreçte her daim destek olan ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya ve Tarım Kredi Kooepretifi yönetimine canı gönülden teşekkür ederim. Şiran’da büyük dükkan bulmak zordu. Bu konuda büyük fedakarlık yaparak dükkanını kiraya veren Birol Taştan’a özellikle teşekkür ederim. Şiran  İlçemizde gerek istihdama gerek hemşehrilerimizin daha ekonomik ürünler alabilmesine  katkı koyabildiysek bu bizim için en büyük kazanımdır. Gümüşhane ve Şiran halkının duası bizleri mutlu ediyor .Kasım ayı içersinde marketimiz inşallah açılacaktır. Tekrardan Marketimizin Şiranımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Mağazanın açılışı 25 Kasım Çarşamba günü saat 10.00'da Karaca Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No: 23/3 Şiran adresinde gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 17 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:50