banner333

banner309

Taraftar derneğinden coşkulu tanıtım ve dayanışma gecesi

Kelkit Belediye Hürriyet Spor Taraftarları Derneği tanıtım ve destek gecesi düzenlendi.

1954 Kelkit Belediyespor 24.12.2018, 23:00
Taraftar derneğinden coşkulu tanıtım ve dayanışma gecesi
banner400

Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu kapalı spor salonunda düzenlenen programda konuşan Kelkit kaymakamı Aziz Onur Aydın sporun centilmenlik olduğunu sporun ruhuna aykırı davranışlardan kaçınılması gerekir dediği konuşmasında, geceyi tertipleyen taraftar derneğine, Kelkit belediyesi hürriyetspor kulüb’ü başkan ve oyuncularına teşekkür etti.

Gecede konuşan Kelkit belediye başkanı Ünal Yılmaz, Kelkit belediyesi hürriyetspor’un başarılarından uzunca söz ettiği konuşmasında ligi lider olarak kapatmak güzel bir duygu bu duygunun devam etmesi gerekir.  Biz belediye olarak üzerimize düşenin en iyisini bugüne kadar yaptık. Bundan böylede yapmaya çalışacağız,  bu geceyi tertipleyen taraftar derneğine teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

Kelkit belediyesi hürriyetspor kulüp başkanı Yaşar Nas’ın konuşmasında konukları selamlayarak başladığı konuşmasında Kelkit’e has üslubuyla değerli emicilerim programa hoş geldiniz. Sizi bizle buluşturan taraftar derneğimize ve gecenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Takımımız bugün lider konumunda en yakın takipçi kulübe dört puan fark attı. Takım bu günlere kolay gelmedi. Sponsor firmalara ve tribünleri dolduran takipçilerimize teşekkür ediyoruz. O sene bu sene takıma desteğinizi sürdürürseniz bu takım 3. Lige çıkacaktır inşallah dedi.

Geceyi düzenleyen taraftar derneği başkanı Ümit Ateş salonu hınca hınç dolduran misafirlere hitaben gecemize hoş geldiniz şeref verdiniz. Bugün burada toplanmamızın asıl amacı 64 yıldır özlemini çektiğimiz 3. Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen ve ilk yarıyı dört puan farkla lider olarak bitiren takımıza maddi ve manevi desteğimizi sunmak, birlik beraberlik içerisinde olduğumuzu herkese göstermektir. Bu gecenin diğer bir amacı da Kelkit belediyesi hürriyetspor’a her koşulda desteğini sürdüren belediye başkanımız Sayın; Ünal Yılmaz’a ve iş adamlarımız onursal başkanımız Murat Akın ve önceki sponsorlarımıza teşekkür etmektir. Bir teşekkürde ONİKİ numara olan Kelkit kalkına huzurunuzda canı gönülden teşekkür ediyorum iyi ki varsınız dedi.

Program Hürriyetspor’a destek veren sponsorlar sahneye davet edilerek takıma desteklerinden ötürü takım atkısı ve plaket takdimi yapıldı. Eğlence bölümüne geçildiğinde yerel sanatçılar, Skeç ve tiyatro gösterilerinin ardından türk halk müziğinin sevilen sanatçısı Yıldırım Budak sahneye çıkarak duygu yüklü türküleriyle adeta salonu mest etti.

Programa ilçe Kaymakamı Aziz Onur Aydın Kelkit belediye başkanı Ünal Yılmaz AK Parti Kelkit ilçe başkanı Akif Turan, Söğütlü belediye başkanı Hasan Türkel, Kelkit Sanayi ve Ticaret odası başkanı Mustafa Servet Daltaban, Kelkit sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Doç.Dr. Canan Sancar Özkök, belediye meclis üyeleri kulüp başkanı Yaşar Nas, ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: Haber Kelkit
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:50