banner333

banner309

GİAD A.Ş. Yapılanması Örnek Model Oluyor

Ankara’daki hemşeri işadamlarımız tarafından bir buçuk yıl önce kurularak faaliyetlerini yürüten ve bu sürede başarılı yatırımlara imza atan GİAD A.Ş. bir çok sivil toplum kuruluşunun müşterek yatırımları için örnek model olarak kabul edilmek üzere incelemeye alındı.

Gurbet 10.04.2013, 23:12
GİAD A.Ş. Yapılanması Örnek Model Oluyor
banner400
 GİAD A.Ş. YAPILANMASI ÖRNEK MODEL OLUYOR…
GİAD A.Ş. projelerini uzaktan takip ettiklerini belirterek, uygulanan modeli yerinde incelemek üzere randevu talebinde bulunan ve KOCAELİ’nde faaliyet gösteren TÜKSİAD (Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği) Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, inceleme amaçlı ziyaretlerini 9 Nisan 2013 tarihinde gerçekleştirdiler. TÜKSİAD Genel Başkanı Gültekin ŞENEL ve Başkanlık Divanı üyeleri; İsmail KAYA, Nurettin ASLANTÜRK, İlyas ÖZDEMİR, Ercan ASLAN VE Yahya KAHRAMAN’dan oluşan heyet; GİAD ve GİAD A.Ş. Yönetim Kurulları adına Rubil GÖKDEMİR, İrfan AKTÜRK,Yılmaz SAFEL,Türker YENİÇERİ, Ramazan KABLAN ve diğer üyeler tarafından karşılanarak misafir edildi.

Misafir heyetten TÜKSİAD Genel Başkanı Gültekin ŞENEL, “Kendisininde Gümüşhaneli olduğunu, derneklerinin Karadeniz’in 20 ilinden işadamları tarafından kurulduğunu, aynı zamanda şirketleşme kararı almaları sebebiyle, Gümüşhane basınından takip ettikleri GİAD A.Ş.’nin yapılanma modeli ve faaliyetleri hakkında bilgi almak istediklerini ifade ederek, GİAD A.Ş.’nin başarılarından gurur duydukları ifade etti.”  Misafir heyetin talepleri doğrultusunda GİAD A.Ş. kuruluş ve yapılanma modeli hakkında TÜKSİAD yönetimine bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Rubil GÖKDEMİR; 20 Kasım 2011 tarihinde DEDEMAN  otelinde yapılan YENİDEN YAPILANMA toplantısından başlamak üzere, süreç hakkında bilgi vererek, tecrübelerini aktardı. Modeli anlatmak için hazırlanan Yeniden Yapılanma kitapçığı GİAD A.Ş. Başkanı Rubil GÖKDEMİR tarafından TÜKSİAD Genel Başkanına sunuldu. TÜKSİAD ve GİAD Heyetleri arasında yapılan toplantı bilgi alış verişi ve işbirliği yapılması temennisiyle sona erdi.      

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 24 Haziran 2024
İmsak 02:48
Güneş 04:46
Öğle 12:30
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:53