banner333

banner309

SMA Değil, Çınar Kazandı!

Uzun zamandır SMA Tip-1 hastalığı ile mücadele eden Gümüşhaneli Çınar Topuz bebek için başlatılan yardım kampanyası tamamlandı.

Güncel 08.11.2023, 22:44
SMA Değil, Çınar Kazandı!
banner400

Uzun zamandır SMA Tip-1 hastalığı ile mücadele eden Gümüşhaneli Çınar Topuz bebek için başlatılan yardım kampanyası tamamlandı.

Ölümcül kas hastalığı olarak da bilinen ve nadir görülen Spinal Müsküler Atrofi (SMA) Tip-1 teşhisi konulan 4 yaşında ki Gümüşhaneli Çınar Topuz bebek için başlatılan valilik onaylı yardım kampanyası nihayet yüzde 100 seviyesine ulaştı. Toplanan paraların banka hesaplarına aktarılmasının ardından Şiranlı bir iş insanı devreye girerek eksik kalan kısmı tamamladı.

Çınar bebek ile ilgili mutlu haber ailesi tarafından sosyal medya hesaplarından paylaşılırken, "Önceleri kuru bir çınardım, gölgesi olmayan... Sizler ile yeşillendi dallarım, yeniden inandım hayata. Bugüne kadar ellerimden tutan her bir kahramanıma minnettarım. Sizler benim köklerimi bulup, hayata bu köklerimi salabilmem için bana bir şans verdiniz. aldığım her bir negeste sizin iziniz olacak. Herşey için çok teşekkür ederim. SMA değil, Çınar Kazandı. Her birinizi çooook seviyorum" ifadelerine yer verildi.

Gümüşhane’de SMA Tip-1 hastalığı ile uzun zamandır mücadele eden ve tedavisi için gerekli olan para bugün toplanan 4 yaşında ki Çınar bebeğin yakın bir zamanda ilacını almak üzere Dubai’ye veya Almanya'ya gideceği öğrenildi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 29 Mayıs 2024
İmsak 02:56
Güneş 04:48
Öğle 12:25
İkindi 16:22
Akşam 19:51
Yatsı 21:35