banner333

banner309

Eticaret

Başkanlığa Sürpriz Aday

Hafta sonu gerçekleştirilecek olan Gümüşhanespor kongresi öncesi Teknik Direktör Ziya Doğan’ın adı başkanlık için gündeme geldi.

Gümüşhanespor 27.06.2018, 14:59 27.06.2018, 20:46
Başkanlığa Sürpriz Aday

Hafta sonu gerçekleştirilecek olan Gümüşhanespor kongresi öncesi Teknik Direktör Ziya Doğan’ın adı başkanlık için gündeme geldi.

30 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan kongre için geri sayım sürerken, Kırmızı-beyazlı temsilcimizin başkanlık görevine herkes tarafından onay verilecek bir ismin getirilmesi bekleniyor.

Eski başkanlardan Kurban Karagöz ve İdiris Çimen’in adı başkanlık için geçerken, sürpriz bir isim üzerinde durulduğu öğrenildi. Bu sürpriz ismin de halen Teknik Direktör olarak görev yapan Ziya Doğan’ın olduğu bilgisine ulaşıldı.

Gümüşhane Milletvekili ve aynı zamanda Gümüşhanespor Onursal Başkanı Osman Akgül’ün de Ziya Doğan ismine sıcak baktığı öğrenilirken, Doğan’ın hem kulüp başkanlığını hem de teknik direktörlük görevini yürütmesi bekleniyor.

Kulübün ekonomik sıkıntılarını göz önünde bulunduran Gümüşhane’nin önde gelen isimleride, transferlerden en yüksek verimi almak için tek yetkinin Ziya Doğan’a verilmesi, kulübün ekonomik yükünün “kendin pişir kendin ye” misali hafifletilmesi yönündeki görüş ağırlık kazanmış durumda.

Kulübe yakın isimler tarafından, hali hazırda transfer konusunda tüm yetkileri elinde bulunduran,ve hem yapılan hem de yapılacak olan transferlerin ekonomik boyutuna da karar verici durumunda olan Doğan’ın,  Cumartesi günü yapılacak olan kongrede başkanlık koltuğu için en güçlü aday durumunda olduğu ifade ediliyor.

Hafta sonu yapılacak kongreden sonra  Kırmızı beyazlılarda transfer çalışmalarına hız verilecek.

Kaynak: Gümüşkoza Gazetesi
Yorumlar (1)
Selo 4 yıl önce
Takımı sanki başarıya taşıdı da bir bu eksikti BAŞKAN ZİYA DOĞAN ayıptır ya
19
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 12 Ağustos 2022
İmsak 03:45
Güneş 05:23
Öğle 12:32
İkindi 16:22
Akşam 19:32
Yatsı 21:03