banner333

banner309

Son Taş, Kurban Kesilerek Konuldu !

Gümüşhane Belediyesi tarafından yaptırılan cadde, sokak ve kaldırım düzenleme çalışmalarının büyük bölümü tamamlandı.

Gümüşhane 22.09.2013, 02:35
Son Taş, Kurban Kesilerek Konuldu !
banner400
“Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Atatürk Caddesi’nde yapılan yol düzenlemesinde son taşın konulması nedeniyle 19 Eylül 2013 Perşembe günü Kurban kesim ve dua töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: 

“Fuadiye caddesi, Atatürk caddesi ve Cumhuriyet caddesinde yaptığımız cadde düzenleme çalışmaları tamamlanmıştır. Kaldırım çalışmalarının da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Küçük bir bölümde ise kaldırım çalışmaları devam ediyor.

  Alibeyler semtinden başlayarak geniş çaplı cadde düzenleme çalışmalarımızı Tarım İl Müdürlüğü ile birleştirdik. Cadde ve sokak düzenleme çalışmalarıyla birlikte doğalgaz alt yapısı da tamamlanmıştır. Kanalizasyon alt yapısı da gözden geçirilip onarılmıştır. Yapılan bu çalışmalarla Gümüşhane’ye modern kent görünümü katan sokak aydınlatma çalışmaları da tamamlanmıştır.

Yapılan çalışmalarda 3 Milyon TL harcanmıştır. Ara sokak taş döşeme ve yol düzenleme çalışmaları da devam etmektedir. İnşallah, kısa bir süre içinde bu çalışmalar da  tamamlanacaktır.

            Şehrimizin her yönüyle güzelleşmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Gümüşhaneli hemşerilerim hizmetin en güzeline layıktır. Bitirilen çalışmalar Gümüşhanemize hayırlı olsun. " Dedi


 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 21 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52