banner333

banner309

Eticaret

Şeker, İtfaiye Müdürü Oldu !

Gümüşhane Belediyesi’nde uzun süredir İtfaiye Amirliği görevini yürüten Harun Şeker İtfaiye Müdürlüğüne atandı.

Gümüşhane 07.01.2013, 16:53
Şeker, İtfaiye Müdürü Oldu !

Şimdiye kadar Gümüşhane Belediyesi İşletme Müdürlüğü bünyesinde yer alan İtfaiye Amirliğinin, 2013 yılı itibarı ile İşletme Müdürlüğünden ayrılmasıyla İtfaiye Müdürlüğü oluşturuldu.

Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne atanan Harun Şeker yaptığı açıklamada, “Yaklaşık üç buçuk senedir devam ettirdiğim İtfaiye Amirliği görevinden terfi ederek İtfaiye Müdürlüğüne atandım. Bu güne kadar yapılan çalışmalar neticesinde araç zenginliği bakımından bölgemizin en güçlü İtfaiye Müdürlüklerinden biri haline geldik. İtfaiyemizin bu duruma gelmesinde başta Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Canlı’ya ve İşletme Müdürümüz Çetin Rıza Tanış’a teşekkür ediyorum. Biz de görevimiz boyunca şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da azimli ve kararlı bir şekilde çalışarak görevimizi layıkıyla devam ettireceğiz.” şeklinde konuştu.

Öte yandan Şeker, İtfaiye Müdürlüğü olarak özellikle yüksek katlara ulaşabilen çağa uygun araçlarla olası bir yangına müdahale ederek, yangını kontrol altına alabilecek zengin araç parkına sahip olduklarını sözlerine ekledi.


Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
20
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ağustos 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:27
Öğle 12:32
İkindi 16:20
Akşam 19:27
Yatsı 20:56