Koronavirüse Bir Kurban Daha Verdik
Gümüşhane'nin Ankara'daki önemli temsilcilerinden, başarılı bürokrat Hakan Olgun, yakalandığı yeni tip koronavirüs (Covid-19) hastalığına yenik düştü.
![Koronavirüse Bir Kurban Daha Verdik](https://www.haber29.net/images/haberler/no_headline.jpg)
Gümüşhane'nin Ankara'daki önemli temsilcilerinden, başarılı bürokrat Hakan Olgun, yakalandığı yeni tip koronavirüs (Covid-19) hastalığına yenik düştü.
Ankara'da Orman Genel Müdürlüğünde İzin ve İrtifak Dairesi Başkanı olarak görev yapan Gümüşhaneli hemşehrimiz Hakan Olgun, bir süredir Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde (GATA) Covid-19 tedavisi görüyordu.
Bugün akşam saatlerinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Olgun, 3 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da Ankara Karşıyaka Mezarlığında kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.
Torul ilçesine bağlı Arılı köyünden olan 52 yaşında, evli ve 2 çocuk babası Olgun’un vefat haberinin ardından Orman Genel Müdürlüğü de çok sayıda Gümüşhaneli gibi sosyal medya hesabından taziye mesajı paylaştı.
İmsak | 03:22 | ||
Güneş | 05:08 | ||
Öğle | 12:34 | ||
İkindi | 16:28 | ||
Akşam | 19:49 | ||
Yatsı | 21:27 |