Karataş, Niğde'ye Atandı
Gümüşhane İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş, bugün yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Niğde İl Emniyet Müdürü olarak atandı.
Gümüşhane
16.06.2020, 10:03
![Karataş, Niğde'ye Atandı](https://www.haber29.net/images/haberler/no_headline.jpg)
Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Ömer Faruk Karataş, bugün yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Niğde İl Emniyet Müdürü olarak atandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazetede yayımlanan ve 5 ilin Emniyet Müdürünü değiştiren atama kararnamesiyle Gümüşhane İl Emniyet Müdürü de değişti.
19 Ağustos 2017 tarihinde Gümüşhane’ye atanan ve yaklaşık 3 yıldır burada görev yapan Karataş, yeni kararnameyle Niğde’ye atanırken Gümüşhane’ye ise Polis Başmüfettişi Celal Taşçı atandı.
2
az bulutlu
Namaz Vakti
27 Temmuz 2024
İmsak | 03:22 | ||
Güneş | 05:08 | ||
Öğle | 12:34 | ||
İkindi | 16:28 | ||
Akşam | 19:49 | ||
Yatsı | 21:27 |