banner333

banner309

Işık ve Doğan, Hemşehrileri ile Bir Arada

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Kurucular Kurulu akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’da katıldı.

Gümüşhane 30.01.2013, 10:31
Işık ve Doğan, Hemşehrileri ile Bir Arada
banner400

 Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı, Şubat ayında düzenleyeceği Genel Kurul öncesinde vakıf Kurucular Kurulu, Vakıf Onursal Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık akşam yemeğinde bir araya geldi. Yapılmakta olan vakıf hizmet binası inşaatı hakkında fikir alışverişinin bulunulduğu toplantıda, yapıcı ve olumlu kararlar alındı. Başkan Örgüç, yemeğe katılan kurula göreve geldikten bu güne yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Örgüç, “Vakıf Hizmet Binasının temelinin atarken verdiğimiz sözü yerine getirdik ve dört ay gibi kısa bir sürede vakıf hizmet binasının kaba inşaatını tamamladık. İnşaallah, Bayram sözümüzü de yerine getirerek Ramazan Bayramını tüm hemşehrilerimizle vakıf binamızda kutlayacağız.” Dedi.

Işık ve Doğan, vakıf yönetiminin yapmış olduğu çalışmaları tebrik ederek, her zaman yardıma hazır olduklarını dile getirdiler. Ve başkan nezdinde emek harcayan tüm yönetime teşekkür etti.

Kocaeli Gümüşhaneliler Başkanı Hamit Örgüç, yemeğe katılan Kurucular Kuruluna, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a ayrıca teşekkür etti. 

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 18 Mayıs 2024
İmsak 03:09
Güneş 04:56
Öğle 12:24
İkindi 16:19
Akşam 19:41
Yatsı 21:20