banner333

banner309

Gümüşhane İl Özel İdaresi Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Gümüşhane İl Özel İdaresi, son 20 yıldır aralıksız her bayram sonrası gerçekleştirdiği personel bayramlaşmasını Ramazan Bayramı tatilinin ardından ilk mesai gününde gerçekleştirdi.

Gümüşhane 31.07.2014, 14:12 31.07.2014, 14:17
Gümüşhane İl Özel İdaresi Bayramlaşma Töreni Yapıldı
banner400

 Kurumun Yeni Mahallede ki hizmet binasında bulunan sosyal tesislerde gerçekleşen bayramlaşma törenine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Genel Sekreter Yardımcıları Bayram Akçay, Selahattin Kocaman, birim müdürleri, Yol-İş Sendika Temsilcisi İlyas Kocaman, işçi ve memur personel tam kadro katıldı.

 

Törende personeline seslenen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, bayramın feyzine uygun olarak her günü bayram gibi idrak edip yaşamayı diledi.

 

“VATANDAŞIN AYAĞINI ÇAMURDAN KORUYORSAK, SAĞLIKLI BİR İÇME SUYU VE SULAMA SUYU İLE BENZERİ ALTYAPI TESİSLERİ GÖTÜREBİLİYORSAK BUNLAR ÖNEMLİ MEMNUNİYET DUYGULARIDIR”

 

Özel İdare olarak çok geniş kapsamlı görevleri ifa ettiklerini ve bunun yansımalarını da bazen arazide bazen sokakta, caddede gördüklerini belirten Akdoğan, “Bu manada vatandaşlarımızdan sık sık memnuniyet alıyoruz. Vatandaşın ayağını çamurdan koruyorsak, sağlıklı bir içme suyu ve sulama suyu ile benzeri altyapı tesisleri götürebiliyorsak bunlar önemli memnuniyet duygularıdır. Bu tür memnuniyetler, hayır duaları kesinlikle maddi bir değerler ölçülemez, maddi karşılığı yoktur. Bu manada alın ve beyin teri sarf eden herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

“YETERLİ YAĞIŞ OLMAYINCA KÖYLERDE İÇME VE SULAMA SULARINDA BARİZ AZALMA OLDU”

 

Gümüşhane’de bu yıl yeterli yağış olmaması nedeniyle özellikle içme ve sulama sularında bariz bir azalma olduğunu ve köylerdeki sıkıntıların had safhada olduğunu ifade eden Akdoğan, bu noktada içme ve sulama sularıyla ilgili personelden daha fazla özveri isteyerek, problemleri çözerken yeni problemler çıkarmamalarını istedi.

 

Özel İdare olarak yasalarla kendilerine verilen görevleri iş ahlakına ve etiğine uygun olarak titiz bir şekilde devam ettirmeleri konusunda personeline uyarılarda bulunan Akdoğan, tüm idareci ve çalışanların Ramazan Bayramını kutladı.

 

Törende daha sonra bayramlaşma etkinliği gerçekleştirildi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 14 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:01
Yatsı 21:49