banner333

banner309

GÜBDER’den Rektör Kemalettin Aydın’a Tebrik Ziyareti

Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği (GÜBDER) başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bir grup bürokratla geçtiğimiz günlerde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğüne atanan hemşehrimiz Prof.Dr. Kemalettin Aydın’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Gümüşhane 14.08.2023, 18:06 16.08.2023, 11:06
GÜBDER’den Rektör Kemalettin Aydın’a Tebrik Ziyareti
banner400

Ziyarette konuşan Rektör Prof.Dr. Kemalettin Aydın, Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin rektör yardımcılığı görevini uzun süredir yaptığını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle rektörü olarak atanmaktan dolayı şükranlarını ifade ederek
Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin sağlık temalı olarak kurulan ilk dönem devlet üniversitesi olması münasebetiyle aynı zamanda yurtdışında bir çok ülkede sağlık alanında akademik çalışmalarda bulunabilen tek yetkili üniversite olduğundan bahsetti. 

Türkiye’de birçok üniversite sağlık ihtisas alanında oldukça kapsamlı bir görev alanı olan üniversitenin Özbekistan, Somali, Sudan, Mora (Filipinler), Suriye (Çobanbey), Kıbrıs başta olmak üzere birçok gönül coğrafyası ülkede oldukça önemli hizmetler yaptığı kaydeden Rektör Aydın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek güzel işler yapmaya devam edeceklerini söyledi. 

GÜBDER Başkanı Erol Tekçe de Prof.Dr. Kemalettin Aydın’ın bu güzide makama gelmesinden duydukları memnuniyeti ifade ettikten sonra, Aydın’ın engin tecrübesi ve azimli karakteriyle çok güzel ve başarılı hizmetler yapacağına olan inançlarının tam olduğunu belirtti.

Ziyaret programı çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 13 Temmuz 2024
İmsak 03:04
Güneş 04:56
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 20:00
Yatsı 21:44