banner333

banner309

Çimen: Yapılan Alçakça Algı Operasyonudur

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, bir haber sitesinde çıkan "AKP'li Başkan Polisi Dövdü" haberine sert tepki göstererek; "Bu Alçakça Algı Operasyonudur" dedi.

Gümüşhane 20.07.2017, 16:56 22.07.2017, 19:41
Çimen: Yapılan Alçakça Algı Operasyonudur
banner400

Dün bir haber sitesinde ve sosyal medyada şahsımla ilgili gerçeğe aykırı bir haber ve video paylaşıldı. Söz konusu haberde yer alan ifadelerin tamamı yalan olmakla birlikte paylaşılan videoda da görüldüğü gibi şahsımın başka bir kişiye karşı herhangi bir fiili hareketi bulunmuyor.

9 Haziranda gerçekleşen olayda, Cuma namazı için makam aracımızla seyir halindeyken Belediye önünde üniformalı bir polis ile daha sonradan özel harekat polisi olduğunu öğrendiğimiz sivil kıyafetli bir kişi arasında tartışma olduğuna şahit olduk. Olayın daha fazla büyümemesi için tarafları uyararak ayrılmalarını istedik. Ancak söz konusu şahıs bizi dikkate almayarak gerek fiili gerekse sözlü olarak bizimle tartışmaya başladı. Bunun üzerine burada bulunan vatandaşlarımız da bu şahısla kısa süreli arbede yaşandı.

İyi niyetle yaklaştığımız bir olayda suçlu gibi gösterilmemiz çok manidardır. Ayrıca 9 Haziran'da yaşanan bu olayın yeni servis edilmesi bu kişilerin niyetini açıkça ortaya koymaktadır. Şahsımın bu olayda suçlu gösterilmesinden duyduğum üzüntüyü belirterek, söz konusu site ve haberi yapan kişiyi kamuoyunun vicdanına bırakıyorum.

Ercan ÇİMEN

Gümüşhane Belediye Başkanı

Yorumlar (1)
TUNCAY 7 yıl önce
başkan insanların zekasıyla dalga geçiyor olmalı.
1-hamile eşinin yanında, yaptığınız terbiyesizlik.
2-vatandaş dediğiniz sizin itiniz sahip çıkacaktınız.
3-egonuz en büyük hatanız.
4-basi̇t olayi çözemeyen büyüten bi̇r başkan.
bunlar onaydan geçmez.. :)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 22 Temmuz 2024
İmsak 03:15
Güneş 05:03
Öğle 12:34
İkindi 16:29
Akşam 19:54
Yatsı 21:34