banner333

banner309

Arzular Ve Süme Mahallesi Yolları Tamamlandı

Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Arzular Beldesi ve Özkürtün Beldesi’nde yapımı tamamlanan yatırımları yerinde inceledi.

Gümüşhane 26.10.2014, 15:49 26.10.2014, 17:46
Arzular Ve Süme Mahallesi Yolları Tamamlandı
banner400
 Milletvekili Üstün, Özkürtün Süme Mahallesi yolunun alt yapı çalışmaları belediye tarafından yapımı tamamlandıktan hemen sonra Karayolları tarafından asfalt çalışması da tamamlanarak hizmete açıldı. Milletvekili Üstün’ün bir ay önce Özkürtün Belediyesi ziyaretinde Özkürtün Belediye Başkanı Aynur Zorlukaya’nın konuyla ilgili talebi sonrasında, Milletvekili Üstün takibi ile çalışmaları hızlandırılarak yolun yapımı tamamlandı.

SÜME MAHALLESİ YOLU HİZMETE HAZIR

Konuyla ilgili açıklama yapan Milletvekili Üstün, “Süme Mahalllesi’ni daha öncede belirttiğimiz gibi 3500 Metre yolun altyapısı belediye hizmetlerimiz ile yapıldı.  Kış gelmeden biran önce çalışmaları hızlandırarak yolu bitirdik. Çok şükür bundan sonra Süme Mahallesi’nde ki hemşehrilerimiz daha güvenli ve rahat ulaşım sağlayacaklar. Beldemize hayırlı olsun.” Diyerek Belediye Başkanı, İlçe Başkanı ve Belde Başkanı’na teşekkür etti.

ARZULAR MEZİRE MAHALLESİ YOLUNUN ALTYAPISI TAMAMLANDI

Milletvekili Üstün, Süme Mahallesi’nden ayrılarak öncesinde takip ettiği Arzular Beldesi Mezire Mahallesi yoluyla ilgili yerinde incelemeler yapmak için Belediye Başkanı Necati Uçan ve teşkilat mensupları ile Mezire Mahallesi’ne gitti.

Yine Gümüşhane ziyareti sırasında yolun yapılacağı güzergahta inceleme yapan Üstün, takibine alarak yol yapımının çalışmasını hızlandırdı.  Altyapısı tamamlanan yolun en kısa zamanda asfaltına başlanarak yapımı tamamlanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Milletvekili Üstün, Mezire Mahallesine 3400 Metre asfalt yolu en kısa zamanda kazandırarak hemşerilerimizin daha güvenli ve rahat ulaşım sağlamalarını sağlayacağız. Bu anlamda emeği geçen Belediye Başkanımıza, İlçe Başkanımıza, emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. 

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 17 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51