banner333

banner309

Rektörlerden Hayırlı Olsun Ziyareti

Doğu Karadeniz Bölgesi Rektörleri, Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü görevine ikinci kez atanan Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Gümüşhane Üniversitesi 18.03.2021, 18:10 18.03.2021, 15:58
Rektörlerden Hayırlı Olsun Ziyareti
banner400

Doğu Karadeniz Bölgesi Rektörleri, Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü görevine ikinci kez atanan Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan İnan ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu’nun ziyaretlerini değerlendiren Rektör Zeybek, ziyaretler sırasında bölge üniversiteleri arasındaki akademik ve idari iş birlikleri hususunda yapılan görüşmelerin de ele alındığı söyledi.

Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, şu açıklamalarda bulundu: “Doğu Karadeniz Bölgesi Rektörleri olarak her yıl belli zamanlarda bir araya gelip, üniversitelerimizin genel durumu ve yapılacak ikili anlaşmalar ile projeler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaktayız. Bununla birlikte Rektörlerimiz arasında iyi niyet ve nezaket ziyaretleriyle de bu projelerimizi artırma gayreti içerisinde oluyoruz. Gümüşhane Üniversitesi’ne ikinci kez atanmamdan dolayı desteklerini ve tebriklerini iletmek için ziyaretlerde bulunan Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan İnan ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu’ya çok teşekkür ediyorum. Umuyorum ki önümüzdeki bu 4 yıllık süreçte de yapacağımız iş birlikleriyle birlikte büyük işler başarıp, öncelikle bilim camiası başta olmak üzere, ülkemize ve milletimize faydalı hizmetler sunacağız. Üniversitelerimiz arası dayanışmanın artırılması amacıyla gerçekleştirilen ziyaretlerin bizim nezdimizdeki önemi büyüktür. Rektörlerimizle her daim güç birliği ve işbirliği içerisinde olacağız.”

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 21 Temmuz 2024
İmsak 03:14
Güneş 05:03
Öğle 12:34
İkindi 16:30
Akşam 19:55
Yatsı 21:35