İstanbul'da Sıra Dışı Sanayi Sitesi Projeleri

Emlak 29.05.2024, 09:44
İstanbul'da Sıra Dışı Sanayi Sitesi Projeleri

İstanbul Sanayi Projeleri Akyapı’nın yoğun ilgi gören projeleri arasında yer alıyor. Dünyanın en metropol şehirlerinden biri olan İstanbul’da hayal ettiğiniz iş yerini kurmak her zaman çok kolay olmayabilir. Sermaye, fikir, ön hazırlık gibi bütün aşamaları başarıyla tamamlamış olmanıza rağmen büyük bir hız ile nüfusu artan bu şehirde hayal ettiğinizi ve sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir iş yeri bulamıyor olabilirsiniz. Durumda yapmanız gereken Akyapı tarafından gerçekleştirilen Sanayi Sitesi Projelerini incelemek olmalıdır. Her geçen gün daha yoğun bir ilgiyle karşılaşan bu projeler için sıra dışı olduklarını söylemek mümkündür. Bu durum sektörün ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan ve beklediğinize değen bir seçim yapabilmenizi sağlar.

Ticarethane Dudullu ile Hayal Ettiğiniz Sektörde Parlayan İsimlerden Biri Olun

Akyapı tarafından hayata geçirilen, İstanbul’un en yoğun yerlerinden biri olan Dudullu’da devam eden Ticarethane Dudullu, Sanayi Sitesi Projeleri arasında yer alan en popüler seçeneklerden biridir. 636 adet ticari üniteye yer veren bu proje toplamda 267.892 metre² alan üzerinde hayata geçiriliyor. Dolayısıyla değişen sektörlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşıladığı görülüyor.

Ticarethane Dudullu Dudullu Organize Sanayi bölgesinin tam ortasında yer alıyor. Bu durum Türkiye’nin ihracatı için en önemli rollerden birini oynayan bölgede, hayal ettiğiniz iş yerine sahip olabilmeniz anlamına geliyor. Ticarethane Dudullu projesi içerisinde bulunan 636 adet iş yerinde bütün bloklar sirkülasyon sistemi ile birbirine bağlanıyor. 47.985 metre²’ye kadar birleştirebilme özelliği Ticarethane Dudullu projesini yoğun bir ilgi görmesini sağlıyor.

Proje içerisinde imalathane, teknik alan, sığınak, depo, su sarnıcı jeneratör ve özel otopark gibi olanaklar da bulunuyor. Bu etkenler Ticarethane Dudullu’nun en sevilen Akyapı İstanbul Sanayi Projeleri arasında yer almasını sağlıyor.

Akyapı’nın Dikkat Çekici Projeleri Arasında Yer Alan Ticarethane Başakşehir

2025 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi öngörülen Ticarethane Başakşehir, Akyapı’nın heyecan verici projelerinden biridir. Sanayi Sitesi projeleri arasında yer alan ve toplamda 54.231 metre² alan üzerinde inşaatı yapılan Ticarethane Başakşehir 135 adet ticari üniteye yer verir.

İstanbul’un en kıymetli yerlerinden biri olan Başakşehir’de yükselen bu proje, hayal ettiğiniz işi kurabilmenizi sağlar. Projenin yoğun ilgi görmesini sağlayan en önemli özelliklerinden biri yaklaşık 250.000 kişiye istihdam sağlayan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nin yanı başında bulunmasıdır.

Bağımsız bölüm büyüklerine sahip olan Ticarethane Başakşehir teknik alan, sığınak, otopark, imalathane, su sarnıcı, mescit ve jeneratör gibi ekstra olanaklara da sahiptir. 8 metre kolon açıklığı da 7 metre tavan yüksekliği ile değişen sektörlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılayan Ticarethane Başakşehir, pek çok açıdan ayrıcalıklı bir hizmet anlayışına sahiptir.

Her ihtiyaca uygun metre kareler sağlayan ve bağımsız bölüm büyüklüklerinin yanı sıra birleştirilebilme özelliğine de sahip olan Ticarethane Başakşehir Akyapı tarafından hayata geçirilen ve en yoğun ilgi Sanayi Sitesi Projeleri arasındadır.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52