banner333

banner309

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'nin Yıl Sonu Karne Mesajı

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'nin Yıl Sonu Karne Mesajı;

Eğitim 17.06.2022, 08:58
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'nin Yıl Sonu Karne Mesajı
banner400

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılını ilimiz genelinde 19 bin 190 öğrencimiz ve Bin 730 öğretmenimiz ile tamamlamış bulunuyoruz.

Yaz tatiline başlayacak olan geleceğimizin teminatı çocuklarımızın tatil sevinçlerini yürekten paylaşıyorum. Tüm çalışmalarımız, yarınlarımızın güvencesi olan çocuklarımızı ve gençlerimizi yeni Türkiye yolunda, ilerlemeye açık, araştıran ve sorgulayan, bilginin hâkimi bireyler olarak yetiştirmek içindir.

Sevgili öğrenciler, yaz boyunca dinlenip, eğlenmeyi en çok siz hak ediyorsunuz. Önümüzdeki yıl için hedefler belirleyip, kendinizi ona göre yetiştirmelisiniz. Sizi dinlendirecek aktivitelerin yanı sıra kendinizi yetersiz gördüğünüz konularda eksiklerinizi tamamlamalı bol bol kitap okumalısınız.

Kıymetli Velilerimiz; Hiçbir başarısızlık tesadüf değildir, hiçbir başarısızlığın sorumlusu sadece öğrenci değildir. Evlatlarımızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar iyi bir insan olması ve nitelikli bir insan olarak yetişmesi de bizim için çok önemli. Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeli, onları davranış ve tutumlarıyla da değerlendirmeliyiz. Gerçek başarı ikisini birleştiren başarıdır.

Uzun ve yorucu bir ders yılı boyunca fedakârca çabalayarak öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin huzurunu sağlamaya çalışan yönetici arkadaşlarım başta olmak üzere, tüm öğretmen arkadaşlarıma bir yıl boyunca verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, tüm velilerimize sağlık ve mutluluk dolu günler diler, sevgili öğrencilerimizin de tatillerinin gönüllerince geçmesini dilerim.

2022-2023 eğitim öğretim yılının başlayacağı 12 Eylül 2022 tarihinde okullarımızda buluşma temennisiyle.

İyi tatiller.

Miraç SÜNNETCİ

İl Milli Eğitim Müdürü

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 14 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:01
Yatsı 21:49