banner275
19 Nisan 2019 Cuma 10:55
GümüşKod Ödül Töreni
banner305
banner331

Gümüşkod Merkez İlçe Yarışmaları; Oyun Kodlama, Serbest Proje ve 3 Boyutlu Tasarım kategorilerinde, İl merkezimizdeki ilkokul, ortaokul ve ortraöğretim okullarının katılımıyla gerçekleşti.

Rehberlik Araştırma Merkezi salonunda gerçekleşen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun ve İbrahim Taş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Yapılan Yarışmada  36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci yer aldı.

Kodlama İl Koordinatörü Yasin Demir başkanlığında, Gümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim teknolojileri öğretmeni Atilla Köşger, İl Milli Eğitim Müdürlüğü MEBBİS yöneticisi Murat Ceyhan Nas tarafından değerlendirmesi yapıldı.

Yapılan Değerlendirme sonucunda Kategori Birincileri, 3B Tasarım Kategorisi, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi, Danışman öğretmen Funda Kuvvet Yılmaz, Öğrenciler Kağan Demiral, Ahmet Şahin Akgül, Oyun Kodlama Kategorisi, Gazipaşa Ortaokulu, Danışman öğretmen Neslihan Nebioğlu, Öğrenciler Efe Yabgu Ülker, Emin Buğra Özdener,  Serbest Proje Kategorisi Dumlupınar Ortaokulu, Danışman öğretmen Kübra Yüzüak, Öğrenciler Ecrinnur Ciğerci, Efe Mert Kobalas, Mehmet Eren Kaya.

Kategori ikincileri, 3B Tasarım Kategorisi, Fevzipaşa Ortaokulu, Danışman öğretmen Sare Sancak, Öğrenciler Berat Berke Taşdelen, Muhammed Efe Yıldırım, Oyun Kodlama Kategorisi, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu, Danışman öğretmen Kübra Yüzüak, Öğrenci Ahmet Talha Demir, Serbest Proje Kategorisi , 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu, Danışman öğretmen Kübra Yüzüak, Öğrenciler Fatıma Zehra Koç, Hilal Nur Atalay.

Kategori Üçüncüleri, 3b Tasarım Kategorisi, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi, Danışman öğretmen Funda Kuvvet Yılmaz, Öğrenci İlayda Kümüştaş, Oyun Kodlama Kategorisi, Merkez Atatürk Ortaokulu, Danışman öğretmen Züleyha Kork Salantur, Öğrenciler Zeynep Ebru Ertekin, Ravzanur Çimen, Asude Şimşek,Serbest Proje Kategorisi, Fevzipaşa Ortaokulu, Danışman Öğretmen İsmail Aladağ, Öğrenci Tanhu Eymen Öztürk olarak belirlendi.

Projeye katılan 65 öğrenciye ve 12 danışman öğretmene katılım belgeleri, dereceye giren öğretmen ve öğrencilere plaket ve katılım belgeleri İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun, İbrahim Taş ve okul müdürleri tarafından verildi.

Anahtar Kelimeler:
GümüşkodÖDÜLTören
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner333

banner329

banner309

 
Haber 29 Gazetesi
Herkese Açık grup · 9.162 üye
Gruba Katıl
Haber29.NET Facebook Grubumuza Katılın