banner333

banner309

Türkiye İçin Okul Öncesi Eğitim Şart

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve 30 Mayıs tarihine kadar sürecek olan “Okul Öncesi Şenliği ” miniklerin yaptıkları gösteriler ile dikkat çekti.

Eğitim 22.05.2013, 19:05
Türkiye İçin Okul Öncesi Eğitim Şart
banner400
 Zafer Meydanı'nda düzenlenen Okul Öncesi Şenliğine Vali Vekili Armağan Önal, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Olgun, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı

 Geleceğin teminatı olan çocukları en iyi şekilde hayata hazırlama gayreti içinde olduklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş;  "Çocuklarımızın eğitimini devletimiz, kurumları aracılığı ile en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Bizler de çocuklarımızın eğlenerek öğrenme, öğrenmeden bıkma duygularından uzak bir şekilde eğlendirmek istiyoruz. Eğitim sezonu çocuklarımıza okulunu, öğretmenini ve dersini sevmesi noktasında gereken eğitimler verilmiştir. Çocuklarımızın eğlenerek okuması ve öğrenmesi, eğitimde kaliteyi artıracaktır. Yapılan etkinliklerle çocuklarımızın sosyalleşmesinin yanı sıra kültürümüzün farkına varmalarını, büyüğüne karşı saygıyı, küçüğüne karşı sevgi ve paylaşmayı öğretiyoruz."

Etkinlik, okullarımızın ana sınıfları öğrencilerinin gösterileri ile sona erdi.

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 19 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:45
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:52