banner333

banner309

ŞİDEF, Özel ve Doğan’ı Ağırladı

Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) yönetimi, Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel ve Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan’ı konuk etti.

Dernek 23.11.2019, 23:11 23.11.2019, 23:23
ŞİDEF, Özel ve Doğan’ı Ağırladı
banner400

ŞİDEF Genel Başkan Vekili ve Akyayla Köyü Dernek Başkanı Yaser Sarı’nın organize ettiği kahvaltılı ikramlı program Pendik’te bulunan Akyayla köyü derneğinde gerçekleşti.

Açılış konuşmasında misafirlere hoşgeldin diyen ev sahibi ŞİDEF Genel Başkan Vekili Yaser Sarı;” Şiran sevdamız ev sevgimiz  had safhadadır. Gurbetten verdiğimiz değeri Şiran’dada görmek isteriz. Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel, Yeşilbük Belediye  Başkanı Sezai Doğan’ı, siz kıymetli Şiran sevdalılarını derneğimizde ağırlamaktan onur duydum” dedi.

ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya ;” Sayın Belediye başkanlarım ve kıymetli ŞİDEF Yönetim kurulu üyesi yol arkadaşlarım bugün yine Şiranımız için sabahın bu saatinde bir araya geldik.Bizler hep beraber 1200 km ötedeki sılamız Şiran için her daim bir çalışma gayreti içeresindeyiz. ŞİDEF olarak gerek oluşum gerekse çalışma prensipleri olarak Türkiye’ye örnek rol model olduğumuzu düşünüyoruz. İnşallah 26 Ocak 2020’de Sancaktepe Samandıra kültür merkezinde Bilgi ve kültür şöleni, Nisan ayında Sarıyer’de Şiran sempozyumu programı ile bir araya geleceğiz. Bu programlar ile bir olacağız, diri olacağız. Sloganımız olan “Şiran’ın sesini tüm dünyaya duyuracağız” Şiran’dan gelip bizleri ziyaret eden Şiran Belediye başkanımız Mutlu Özel’e, Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan’a, bizleri bugün misafir eden Genel Başkan vekilimiz Yaser Sarı’ya, siz kıymetli yol arkadşlarıma ve tüm misafirlere teşekkür ederim” dedi.

Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan;” Bizleri burada misafir ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Sizlerin desteğiyle yapamayacağımız iş yoktur. İnşallah sene sonu yapacağımız nüfus çalışmasına desteklerinizi bekliyoruz. Şiran’a sizleri her daim bekleriz” dedi.

Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel;” Kıymetli ŞİDEF Yönetimi hepimizi saygıyla selamlıyorum. Sizden aldığımız güç ve motivasyonla Şiranımıza hizmet etmeye gayret ediyoruz. 7 aylık hizmet dönemi bitti. Amacımız sizlere çok daha iyi hizmet etmektir. Şiran’a bizden önce bir çivi dahi çakmış olan yöneticilerimize, başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İyi hizmet için güçlü olmalıyız. Bunun İçin sizlerin ikamet desteğine ihtiyacımız var. 31 Aralık- 20 Ocak arası ikametlerinizi Şiran’a alarak ilçemizin gelişimine büyük katkı sunacağınızı bilmenizi isterim. Böyle olunca bizlerde ilçemize ve köylere çok daha iyi hizmet götürmüş olacağız. Hedefimiz 20.000 nüfustur. Bu konuda sizlerden destek ve duyarlılık bekliyoruz. Bugün bizleri misafir eden ŞİDEF ailesine, ev sahibi Yaser Sarı başkanımıza ve Serkan Kaya başkanım nezdinden hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Katılımcıların söz aldığı program çekilen fotoğraflar ve Belediye başkanlarının Şiran’dan getirdiği pestil kömeleri misafirlere hediye etmesiyle sona erdi.

Programa ; Şiran Belediye Başkanı. Mutlu Özel, Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan, Tuzla Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Naci Aydın, Pendik-Kaynarca Esnaf Kefalet Odası Müdürü Gökhan Aygün, ŞEKAV Başkan Yardımcısı Sadi Yazıcı, Silivri Eski Meclis Üyesi Osman Güngör Turan, Sanatçı Büşra Taştan, ŞİDEF Yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 21 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52