banner333

banner309

Pendik Tuzla Gümüşhaneliler Derneği ilkleri yapmaya devam ediyor

Geçtiğimiz ay genel kurul sonrası İstanbul Pendik Tuzla Gümüşhaneliler Derneği'nin yeni başkanı seçilen Sinan Terzi ve yönetimi emin adımlarla programlarını yapmaya devam ediyor.

Dernek 25.01.2023, 13:29
Pendik Tuzla Gümüşhaneliler Derneği ilkleri yapmaya devam ediyor
banner400

Göreve geldikleri kısa süre içerisinde farklı programlar icra eden dernek yönetimi bu haftaki programlarında önceki dönem dernek başkanları, yöneticiler, misafirler ve üyelerle bir araya geldi.

Program kapsamında önceki dönem yöneticilere ve dernek başkanlarına rozet, teşekkür belgesi ve onur belgesi takdim eden yönetim, katılan tüm misafirlere de derneğin yeni rozetini hediye etti. 

Yoğun katılımın olduğu programda söz alan üyelerin geneli dernek yönetimine bu programın ilk defa yapılması ve önceki dönem başkanlarının ve yöneticiler için hazırlanan rozet, onur ve teşekkür belgesi için teşekkür etti.

Programda söz alan Pendik Tuzla Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Terzi, “Bugün bir seçim sonrası burada toplanmış bulunuyoruz. Biz de sizlerin teveccühü ile yönetimimizle birlikte derneğimizin yönetimini devraldık. Önce şahsım ve yönetimimiz adına, sonra üyelerimiz hemşerilerimiz ve ülkem adına hayırlı hizmetler olmasını Mevla’dan temenni ediyor ve diliyorum ayrıca hepinize bizlere güvenerek destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar derneğimize ve hemşerilerimize hizmet eden, katkı sunan dernek başkanlarına, yönetimlerine, sponsorlarına ve en önemlisi buranın mutfağında hizmet etmiş herkese şimdiden teşekkür ediyorum. Sözlerime 1999 yılında kurulan ve derneğimizin rahmetli başkanı Niyazi Baş’a ve hizmet eri rahmetli Fazlı Küçük’e, Hüseyin Baş’a, Adnan Yılmaz’a, Murat Cebeci’ye ismi olaki unutulmuşlar varsa hepsine bir Fatiha okuyarak devam etmek istiyorum. Her zaman ve her yerde olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde güçlü olabilmek için elimizden geldiğince sizlerden ağabeylik, eksiklerimiz olursa uygun lisan-ı hal ile uyarmanızı, iyi yapılanları da alkışlamanızı, birbirimizi sahiplenmeyi değil sahip çıkılmasını bekliyoruz.
Sizlerden önemle ve özellikle talebim şudur ki; geçmişe takılmadan önümüze bakalım. Bugüne kadar birçok hizmetler sağlandı. Bundan sonra daha iyisini yapmak için yönetim ve üyelerin elbirliğine ihtiyaç vardır. Lütfen ötekileştirmeden ve il derneği statüsü ile tüm gayret ve hedeflerimizi belirleyelim. Burası hepimizin. Velhasıl sözlerimi hak ve hakkaniyetten ayrılmadan çalışacağımıza, derneğimizi ve hemşerilerimizi en iyi şekilde temsil edeceğime inanmanız ve güvenmeniz dileğiyle sonlandırıyor selam ve arz-ı muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

Program, üyelere belgelerinin verilmesi, rozetlerin takdim edilmesi, ikram ve çay sohbeti eşliğinde devam etti. 

Kaynak: www.gumushane.gen.tr
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 15 Temmuz 2024
İmsak 03:06
Güneş 04:58
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 19:59
Yatsı 21:42