banner333

banner309

Gümüşhaneli Bürokratlar Derneğinden TCDD ziyareti

Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği TCDD Genel Müdürlüğüne atanan Hasan Pezük, Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğüne atanan Ufuk Yalçın ve Etlik Şehir Hastanesi Nöroloji Ortopedi Hastanesi Başhekim yardımcılığına atanan Mustafa Öztürk'ü tebrik ziyaretinde bulundu.

Dernek 27.10.2022, 09:06 27.10.2022, 09:30
Gümüşhaneli Bürokratlar Derneğinden TCDD ziyareti
banner400

Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği (GÜBDER) geçtiğimiz aylarda T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına atanan hemşehrimiz Hasan Pezük ve aynı kurumun iştiraki olan Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğüne atanan Ufuk Yalçın’a tebrik ziyaretinde bulundu.

TCDD Ar-Ge Daire Başkanı Ahmet Şirin refakatindeki ziyarette GÜBDER Başkanı Erol Tekçe bu iki atamanın Gümüşhaneliler adına gurur verici olduğunu söyledi. 

Tekçe, son dönemlerde bazı bürokratların görevlerinden alınmasına üzüldükleri bir sırada bu iki atamanın kendilerini bir nebze de olsa teselli ettiğini belirterek, “İki güzide hemşehrimizin bulundukları makamda üstün hizmetlerde bulunacaklarından hiç şüphemiz yok ve daima yanlarında olacağız” dedi.

Ziyaretten ve hemşehrilerinin desteğinden ziyadesiyle mutlu olduğunu söyleyen TCDD Genele Müdürü Hasan Pezük ise çok yoğun bir tempoyla gece gündüz memleket için çalıştıklarını ve hayırlı birçok hizmeti bitirmek için dikkatlice, titizlikle bir süreç yönettiklerini, bu tempoda çalışırken hemşehrilerinin yakın ilgi ve desteklerinin kendilerine güç verdiklerini ve bundan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü Ufuk Yalçın da taşımacılık alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve birçok başlıkta ciddi mesafeler katedildiğini söyledi. Heyete içerde dış dünyada ne tür gelişmeler olduğunu da anlatan Genel Müdür Yalçın, hem dünyada hem ülkemizde demiryolu taşımacılığının stratejik öneminin gün geçtikçe dahada arttığını ve ekip olarak paydaş kurumlarımızla memleket için canhıraş çalıştıklarını ifade etti. 

GÜBDER Yönetimi ardından TCDD Ar-Ge Daire Başkanı hemşehrimiz Ahmet Şirin’i de ziyaret ettikten sonra Etlik Şehir Hastanesi Nöroloji Ortopedi Hastanesi Başhekim yardımcılığına atanan aynı zamanda GÜBDER Başkan Yardımcısı da olan Op.Dr.Mustafa Öztürk’e de tebrik ziyaretinde bulundu. 

GÜBDER Başkanı Tekçe burada yaptığı konuşmada 5 yıldır Ankara Onkoloji Hastanesinde özelde hemşehrilerinin genelde Ankaralıların sağlığı için içtenlikle uğraş veren Mustafa Öztürk’ün buradaki idari göreviyle birlikte daha da etkili olarak hemşehrilerinin can yoldaşı olacağını söyledi.

Başhekim Yardımcısı Dr.Mustafa Öztürk ise hemşehrilerine her daim kapılarının sonuna kadar açık olduğunu, içerisinde yer aldığı GÜBDER Başkan ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına bu nazik ve anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 14 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:01
Yatsı 21:49