banner333

banner309

Eticaret

GİYAD Ramazan Standına Yoğun İlgi

Gümüşhane İktisadi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GİYAD)’nin Sefaköy’de bulunan, Küçükçekmece Belediyesi Ramazan etkinlik alanındaki standı hemşerilerimizden ve vatandaştan yoğun ilgi görüyor.

Dernek 25.05.2018, 12:55 12.06.2018, 09:07
GİYAD Ramazan Standına Yoğun İlgi

Küçükçekmece Belediyesi’nin bu yıl Sefaköy’de açtığı Ramazan etkinlik standında yer alan GİYAD yoğun ilgi görüyor. Standa Gümüşhane’ye ait pestil, köme, kuşburnu pekmezi, yaş ve kuru ekmek, Peksimet gibi yöresel ürünler bulunuyor, Gümüşhane’nin tanıtımı en iyi şekilde yapılıyor. Her akşam hemşerilerimizin yoğun katılımı ile çay sohbetlerinin yapıldığı standa Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve hemşeri STK Başkanları, yöneticileri sürekli uğruyor.

K.Çekmece Belediye Başkanı’na böyle bir ortam hazırladıkları için teşekkür eden GİYAD Başkanı Erdal Çiçek;” Tüm hemşerilerimizin Ramazan-ı şerifi mübarek olsun. Ramazan bereketi paylaşınca güzel oluyor. GİYAD olarak bizde her akşam burada hemşeri ve dostlarımızla çayımızı, pestilimizi kömemizi paylaşıyoruz, çok haz aldığımız şekilde muhabbet ediyoruz. Sefaköy’de bulunan GİYAD Gümüşhane Ramazan standımıza tüm hemşeri ve dostlarımızı bekliyoruz. Bize bu standı bize tahsis eden Belediye Başkanımız Temel Karadeniz’e, Belediye çalışanlarına, hemşerimiz Ak Parti ilçe başkanı Mustaf'a Korkuta ve bizleri ziyaret eden tüm hemşeri dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 12 Ağustos 2022
İmsak 03:45
Güneş 05:23
Öğle 12:32
İkindi 16:22
Akşam 19:32
Yatsı 21:03