banner333

banner309

Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Vali Erol Ayyıldız'ı Ziyaret Etti

Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri son Valiler Kararnamesi ile Eskişehir'e atanan Vali Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Dernek 27.07.2020, 15:00 27.07.2020, 11:45
Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Vali Erol Ayyıldız'ı Ziyaret Etti
banner400

Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri son Valiler Kararnamesi ile Eskişehir’e atanan Vali Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarete Dernek Başkanı İrfan Ataman, Genel Sekreter Osman Nebioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Aydın, Danışma Kurulu Üyesi Av. Uğur Teker ile dernek gençlik kollarından Mak. Müh. Oğuzhan Nebioğlu katıldı.

Sıcak ve samimi ortamda geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erol Ayyıldız bir Karadenizli olarak Gümüşhaneli hemşerilerini görmekten mutlu olduğunu belirtti. Kendisinin Giresunlu olduğunu belirten Vali Ayyıldız Gümüşhane’yi ve Gümüşhanelileri iyi tanıdığını vatanperver, çalışkan insanlar olduklarının altını çizdi. Vali Ayyıldız konuşmasında şunları söyledi.” Dernekler yapmış oldukları kültürel ve sosyal faaliyetlerle bulundukları illerin sosyal ve kültürel kalkınmasına destek oluyorlar. Bizlerde idareciler olarak imkânlar ölçüsünde destek olmaya çalışıyoruz. Eskişehir’de de bu anlamda sivil toplum örgütleriyle birlikte bu güzel kente hizmet etmeye çalışacağız. Valilik kapısı sizlere ve tüm hemşerilerimize her zaman açık. Şehrin tüm dinamikleri ile birlikte çalışacağız. Tüm hemşerilerimize selam ve sevgilerimi aracılığınız ile iletiyorum.” dedi.

Dernek Başkanı İrfan Ataman’da yaptığı konuşmasında Vali Erol Ayyıldız’a Eskişehir’de yaptıkları çalışmalar ve önümüzdeki dönemde planladıkları faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Ataman konuşmasında ayrıca Vali Ayyıldız’ı dernek faaliyetlerine bizzat katılmasını arzu ettiklerini sözlerine ekledi.

Ziyarette Vali Erol Ayyıldız’a, Gümüşhane’den getirilen pestil-köme hediye edilerek birlikte hatıra resmi çekilmesiyle ziyaret sona erdi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52