banner333

banner309

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Yönetiminden, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’a Ziyaret

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Hamit Örgüç ve yeni yönetimi Başkan Pehlivan’ı ziyaret etti. Hemşehrilerine en güzel şekilde hizmet etmek istediklerine değinen Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Örgüç, kente katma değer katmak için çalıştıklarını söyledi.

Dernek 10.04.2013, 09:18
Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Yönetiminden,  Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’a Ziyaret
banner400
 YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASI HAYIRLI OLSUN

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Hamit Örgüç : “iki ay önce göreve yeniden seçildikten sonra Eylül ayında inşaatına başladığımız vakıf hizmet binasının tamamlanması için çalışmalarımıza devam ediyoruz,” dedi. Örgüç; “Temelini Eylül ayında attığımız vakıf hizmet binasının kaba inşaatının tamamlandığını ve Ramazan Bayramına kadar açılışını yetiştirmek istediklerini aktardı.” Vakıf Hizmet binasının açılışına “bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız” sözleriyle Başkan Pehlivan’ı da davet eden Örgüç, Gümüşhane'nin milli tadı olan Köme ve Pestil'inden ikram etti. Körfez Belediyesinin Yeni Hizmet binasının açılarak hizmete girmesini de kutlayan Örgüç, Başkan Pehlivan’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, “Hemşehri vakıf ve derneklerinin kültürümüzün yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılmasında önemli rol oynadığını aktararak, kendi hizmet binasını yapan Gümüşhaneliler vakfımızı kutluyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum,” dedi. Başkan Pehlivan, Belediye hizmetlerinden bahsederek, Körfez’de yapılan çalışmaları aktardı.

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Hamit Örgüç ve Yönetimi Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa TAŞ'ı da makamında ziyaret etti.

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 13 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:00
Yatsı 21:49