banner333

banner309

Gümüşhaneliler Yeni Hizmet Binasında Bayramlaştı

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı ve Dernekleri Kocaeli Milletvekili Sn. Fikri Işık ve İzmit Belediye Başkanı Sn. Dr. Nevzat Doğan’ın katılımıyla, İzmit Plajyolun’daki yeni vakıf hizmet binasında bayramlaştı.

Dernek 13.08.2013, 16:04
 Gümüşhaneliler Yeni Hizmet Binasında Bayramlaştı
banner400

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfının geçtiğimiz yıl Eylül ayında temelini attığı vakıf hizmet binasının inşaatında Bayramlaşma programı düzenleyen Vakıf Başkanı Hamit Örgüç, yaptığı konuşmada ”Tüm İslam âleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutladı.” Örgüç konuşmasına şöyle devam etti.” Geçtiğimiz yıl hizmet binamızın temelini atarken, önümüzdeki bayram burada toplanacağımız taahhüt ’ünü vermiştik, nitekim inşaatta oldukça yol aldık ve Ramazan Bayramını burada toplanarak kutluyoruz. İnşallah Kurban Bayramında hizmet binamız tam bitmiş olacak ve burada toplanarak bayramı kutlayacağız. Emeği geçen tüm hemşerilerimize teşekkür ediyor ve bu kalıcı eseri ortaya çıkarmanın büyük onurunu yaşadığımı belirtmek istiyorum. Bayramlaşma programımıza katılan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. “ Dedi.

Bayramlaşma programına katılan Milletvekili Fikri Işık ve İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan yaptıkları kısa konuşmada, Kocaelililerin ve Gümüşhaneli hemşerilerinin bayramını tebrik etti. Vakıf hizmet binasında emeği geçen kişilere teşekkür etti. 

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 24 Haziran 2024
İmsak 02:48
Güneş 04:46
Öğle 12:30
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:53