Gümüşhane:
SGK yapılandırması 25 Kasım'da sona eriyor
banner254

 Uzatılan SGK yapılandırması 25 Kasım Cuma günü sona eriyor.

Gümüşhane Sosyal Güvenlik İl Müdürü Eyüp İslamoğlu, uzatılan SGK yapılandırmalarının Bu hafta Cuma günü itibari ile sona bulacağını hatırlatarak Gümüşhanelilerin bu fırsatı kaçırılmaması gerektiğini söyledi.

İl Müdürü İslamoğlu Gümüşkoza’ya yaptığı açıklamada yapılandırmanın kuruma borcu bulunan tüm mükelleflerin menfaatine olduğunu kaydederek, Gümüşhanelilerin bu imkândan yararlanmaları gerektiğini kaydetti.

Bu güne kadar kuruma borçlu 1060 Gümüşhanelinin yapılandırmadan yararlandığını ifade eden İslamoğlu, “Bunların 650’si esnaf olup BAĞKUR yapılandırması şeklinde gerçekleşti. SGK olarak ise 410 borçlu işverenimiz yapılandırma talebi yerine getirildi. Yapılandırma kapsamında; İşveren prim borçları, Bağ-Kur sigortalılarının prim borçları, Emekli olup da ticari faaliyeti devam edenler Şubat 2016 dan önceki SGDP ( Sosyal Güvenlik Destek ) prim borçları, İsteğe bağlı ve Topluluk prim borçları ve İPC (İdari para cezası ) borçları yer alıyor. Yapılandırma için İl müdürlüğü ve ilçelerimizdeki Merkez Müdürlüklerimize şahsen başvurmaları, internetten sgk.gov.tr adresinden e-devlet şifresiyle girerek müracaat edebileceklerini, ayrıca yapılandırma formunun doldurup iadeli tahhütlü posta ile kurumumuza 25 Kasıma kadar göndermeleri halinde bu fırsattan yararlanacaklardır” diye konuştu.Gümüşkoza Gazetesi - www.gumuskoza.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane Belediyesi, hayvan bakımına çözüm...
Gümüşhane’de uzun zamandır gündemde olan Şehir Merkezi’nde hayvan bakımı konusuna Gümüşhane Belediyesi...

Haberi Oku