banner333

banner309

Şeref TOK İstanbul BBSK’ da

Gümüşhane Kelkitli hemşerimiz, Türk Voleybolunun başarılı baş antrenörü Şeref TOK İstanbul BBSK ile anlaştı.

Spor 02.11.2015, 23:25 02.11.2015, 23:27
Şeref TOK İstanbul BBSK’ da
banner400
Uzun yıllar Beşiktaş JK’ da Baş Antrenörlük yapan hemşerimiz Şeref TOK bu sezon Voleybol liglerinin bir diğer marka takımı İstanbul BBSK ile anlaştı.

Beşiktaş JK’ da çalıştığı dönemlerde sayısız başarılar elde eden, Türk Voleyboluna çok sayıda sporcu yetiştiren, geçen sezon İstanbul İl karmasının başına getirilen ve İstanbul İl karması takımı ile Türkiye Şampiyonluğu yaşayan hemşerimiz Şeref TOK, Beşiktaş JK’ da ki görevinden ayrıldıktan sonra büyük kulüplerden kendisine gelen teklifleri değerlendirdiğini ve tercihini geniş imkanlara sahip olan İstanbul voleybol liglerinin marka takımı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünden yana kullandığını belirtti. 


İki sezon önce Baş Antrenör olan Şeref TOK, İstanbul BBSK’ da Küçük takım, minik takım, aday takım ve hazırlık grupları Baş Antrenörü olarak göreve getirildi. 
Şeref TOK: İstanbul BB Spor Kulübünü tercih etmesinin sebebini ise spor tesisleri, malzeme, servis vb. sporcular için çok önemli olan olanakların fazlası ile olması ve buradan çok sayıda sporcuyu A Takımlarına ve milli takımlara daha rahat göndere bilme düşüncesi yattığını belirtti. İstanbul BBSK olarak çalışmaları Bayrampaşa merkezli yoğun bir şekilde yürüttüklerini, ileriki yıllarda A Takımlarına çıkan ve Milli takımlara çok sayıda sporcu gönderen bir kulüp olacaklarını belirtti.

Bizlerde başarılı Baş Antrenör hemşerimiz Şeref  TOK’ a yeni kulübünde başarılar diliyoruz. 
     

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 19 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:45
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:52