banner333

banner309

Semiha Kara, Aday Adayı Oldu

Gümüşhane İktisadi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği( GİYAD) Üyesi hemşerimiz Semiha Kara Ak Parti Küçükçekmece Belediyesi Meclis üyesi aday adayı oldu.

Siyaset 01.12.2018, 12:05 01.12.2018, 12:10
Semiha Kara, Aday Adayı Oldu
banner400

Adaylık müracatını hemşerimiz Ak Parti Küçükçekmece ilçe başkanı Mustafa Korkut’a yapan Kara;” Doğum büyüdüğüm ilçe Küçükçekmece’ye Ak Belediyecilik çatısı altında hizmet etmeye devam etmek istiyorum” dedi.

Semiha Kara Kimdir ?

1975 yılında istanbul Küçükçekmece’de doğdum. Aslen Gümüşhane Boyluca köylüyüm. İstanbul Üniversitesi Sigortacılık ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümlerinden Mezunum.4 Yıl Gıda sektöründe esnaflık, ardından

17 yıl Tekstil Sektöründe çalıştıktan sonra Sigortacılık Sektöründe Çalışmaya başaladım.Küçükçekmece de doğup büyüyen birisi olarak İlçemdeki gelişmelerin her zaman yakın takipçisi oldum. Yoğun iş temposundan nedeniyle aktif siyasete ancak 2007 yılında vakit ayırabildim.2007 yılında Ak Parti ailesine mahalle teşkilatında görev alarak başladım.Ardından İlçe kadın kollarında Teşkilatlanma yardımcılığı ve ARGE birim başkanlığı yaptım.2014 yılındaki Yerel seçimlerde Akpartiden Belediye Meclis Üyeliği Adaylık başvurusu yaptım.

Akparti Küçükçekmece 5 olağan kongresi ile birlikte İlçe Yönetim Kurulunda görev aldım.Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Millet Vekili seçimlerinde Adaylık başvurusu nedeniyle istifa eden Belediye Meclis üyesi arkadaşımızdan boşalan yere meclise girdim. Seçimlerden itibaren belediye meclis üyeliği yapmaktayım.

Kısa süredir yaptığım bu görevin sorumluluğunun ağır olduğunun farkında olarak devam ettirmeye talibim.

1987 yılında küçükçekmecenin ilçe olmasıyla birlite en güzel ve en kaliteli hizmeti Ak parti Belediyeciliği döneminde görmüştür.

2004 Yılından bu güne kadar geçen sürede Küçükçekmece'de Ak Parti Belediyecilik anlayışı ile yapılan hizmetlerde bunun en güzel kanıtıdır.

Ak parti belediyecilik anlayışı Küçükçekmeceyi İstanbul'un yükselen yıldızı haline getirmiştir.

Küçükçekmecede doğup büyüyen kardeşiniz olarak olarak Ak parti kadrolarında görev almaktan onurlu ve gururluyum.Yapılan bu hizmetlerin devamı ve yeni projeler için devam etmekte olan Ak parti Küçükçekmece Belediye Meclis Üyeliği görevine yeniden talibim.

Yorumlar (1)
kelkitli 5 yıl önce
başarılar sizle olsun
2
az bulutlu
Namaz Vakti 24 Haziran 2024
İmsak 02:48
Güneş 04:46
Öğle 12:30
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:53