banner333

banner309

Celalettin Köse'den Teşvik Paketi Açıklaması

Ak Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan Doğu ve Güneydoğu Yatırım Destek Hamlesi Teşvik Paketi hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

Siyaset 07.09.2016, 09:05 07.09.2016, 09:06
Celalettin Köse'den Teşvik Paketi Açıklaması
banner400
Başbakan tarafından açıklanan yatırım paketi ile Gümüşhane’nin hızlı bir yükselişe geçeceğini vurgulayan Köse açıklamasında;

“Hepimizin bildiği üzere geçtiğimiz günlerde Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım tarafından Doğu ve Güneydoğu illerinin bazılarını kapsayan Yatırım Destek Hamlesi Teşvik Paketi açıklandı. Gümüşhane’nin de bu iller içinde olması bizler için oldukça önem arz etmektedir. Bu teşvik paketi ilimizin gelişmesi ve ilimize yapılan hizmetlerin daha da artması için büyük bir fırsattır. Paket kapsamında ilimizde yapılacak olan yatırımlar ve sağlanacak istihdamlar Gümüşhane’nin kalkınmasında lokomotif rolü oynayacaktır. Ak Parti iktidarı döneminde şehrimizle buluşan hizmet anlayışı bu paket sayesinde daha da büyüyecek, Gümüşhane önemli bir ticaret kenti ve cazibe merkezi haline gelecektir. Gümüşhane bu teşvik paketi sayesinde ülkemizin 2023 vizyonuna önemli katkılar sağlayacaktır. Paket içerisinde yer alan arsa, bina ve sıfır faizli kredi teşvikleri Gümüşhane’nin önemli bir yatırım ve istihdam merkezine dönüşmesini sağlayacaktır. Bu gibi çalışmalar hem ilimiz hem de ülkemizin büyümesi ve hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyebilmesi için oldukça önemlidir.

Desteklerin 10 yıl boyunca devam edecek olması, bölgemizdeki istikrarın ve kalkınmanın geçici değil daim olacağının en büyük göstergesidir. Bu düşüncelerle Başbakanımız tarafından açıklanan Teşvik Paketinin ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, başta Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve Gümüşhane Milletvekillerimiz Osman Akgül ve Cihan Pektaş olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımız sunuyorum”

ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 17 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51