banner333

banner309

Başkan Çimen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözünü Hatırlattı

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen ziyaretlerine devam ediyor.

Siyaset 22.02.2024, 08:49
Başkan Çimen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sözünü Hatırlattı
banner400

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen ziyaretlerine devam ediyor.

Çarşı Gümüşhane ve Kıbrıs Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Çimen, esnaf ve vatandaşlarla hasbihal edip, fikir alış verişinde bulundu.

Çarşı Gümüşhane ve Kıbrıs Caddesi ziyaretleri sonrası bir değerlendirme yapan Başkan Çimen şunları söyledi:

“Ülkemizde ve ilimizde 31 Mart yerel seçim süreci çok güzel işliyor. İnşallah bir sorun yaşanmadan Türk milletine layık bir ciddiyet ve hoşgörü kültürü ile seçimler sonuçlanır. Altın Kalpli İnsanların Şehri Gümüşhane’de ise Türkiye’ye örnek olacak bir olgunlukta seçim sürecinin devam etmesi hem bir Gümüşhaneli olarak, hem de AK Parti Belediye Başkanı ve Başkan adayı olarak beni çok mutlu ediyor.

Gümüşhane’yi karış karış geziyoruz. Vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve şahsımıza karşı olan büyük teveccühleri hem bizi memnun ediyor, hem de ciddi sorumluluklar yüklüyor. İnşallah, 31 Mart seçimleri ile başlayacağımız yeni dönemde yeni projelerle şehrimizi taçlandıracağız. Gümüşhane’de 3. Dönem Belediye Başkanlığımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı çok mutlu edecektir. Cumhurbaşkanımız; adaylığımızı açıkladığı toplantıda bizi Gümüşhane’ye yeni bir başarıya imza atmak için görevlendirirken ‘Hadi Göreyim Seni...’ dedi. Bu çok önemli güveni biz boş çıkarmayıp Gümüşhane Belediye Başkanlığı sancağını Cumhurbaşkanımıza onurla takdim edeceğiz inşallah. Bu vesile ile Çarşı Gümüşhane ve Kıbrıs Caddesi esnafımızı ve tüm hemşerilerimizi saygı ile selamlıyorum.”

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 20 Nisan 2024
İmsak 03:56
Güneş 05:29
Öğle 12:26
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:39