banner333

banner309

Ağaç: Gümüşhane’de sosyal belediyeciliğe şiddetle ihtiyaç var

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç, seçim çalışmaları kapsamında Kent Konseyini ziyaret etti.

Siyaset 14.03.2019, 08:50
Ağaç: Gümüşhane’de sosyal belediyeciliğe şiddetle ihtiyaç var
banner400

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç, seçim çalışmaları kapsamında Kent Konseyini ziyaret etti. Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı Tekin Saraçoğlu, CHP Gümüşhane İl Genel Meclisi Üyesi adayı Av. Kemal Soydaş ve CHP Gümüşhane Belediye Meclis Üyesi adayı Metin Tungul’un da bulunduğu ziyarette Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, kent konseyinin çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra CHP Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç, belediye başkanı seçilmesi halinde Gümüşhane’de yapacağı projeler hakkında bilgi verdi.

Ziyarette Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, Kent Konseyi Başkan Vekili Ömer Salantur, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Aysel Akçay ve kent konseyi yürütme kurulu ve kadın meclisi yürütme kurulu üyeleriyle görüşen Ağaç, Gümüşhane’de sosyal belediyeciliğe şiddetle ihtiyaç olduğunu belirterek, “Ortak akılla ve katılımcı bir anlayışla kentin idare edilmesi gerekir” dedi.

Kent konseylerini önemsediğini belirten Ağaç, sahip olduğu vizyon ve misyon açısından Gümüşhane Kent Konseyi’nin dar mekanlardan çıkarak daha geniş ve modern mekanlarda hizmet etmesi gereğini belirterek, belediye başkanlığını kazanması halinde önceliklerinden birisinin de Gümüşhane’ye modern bir kent konseyi binası yapmak olduğunu ifade etti.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 25 Mayıs 2024
İmsak 03:00
Güneş 04:51
Öğle 12:24
İkindi 16:21
Akşam 19:48
Yatsı 21:30