banner333

banner309

Eticaret

Şiran'da Okur-Yazarlar Sertifikalarını Aldı

Şiran Kaymakamlığı Halk Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşleri Hanımefendi Sayın Emine ERDOĞAN’ın himayelerinde gerçekleşen “Okur Yazarlık Seferberliği”nin Sertifika Töreni Kaymakamımız Sayın Ahmet Vezir BAYCAR’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Şiran 28.05.2018, 18:33 12.06.2018, 09:07
Şiran'da Okur-Yazarlar Sertifikalarını Aldı

Törene Şiran Kaymakamı Ahmet Vezir BAYCAR'ın yanı sıra Belediye Başkanı Yavuz ALTIPARMAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram KUNDAK, Halk Eğitim Müdürü Zahit KAYA,Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem YILMAZ, Kurs Öğretmeni Aysun ALTIPARMAK ve sertifika alacak kursiyerler ile vatandaşlar katıldı.

Şiran Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Tören Kaymakamımızın, Belediye Başkanının, Milli Eğitim Müdürünün, Kurs Öğretmenin ve Kursiyerler adına bir kursiyerin konuşmalarını yapması ile devam etti.


Kaymakam Vezir yaptığı konuşmasında “İlmin yaşı yok, dinimizin de ilk emri oku, dolayısı ile biz de ömrümüzün sonuna kadar okumalıyız, genç yaşlı demeden, geç oldu demeden okumaya devam etmeliyiz.” dedi.Ayrıca Kaymakamımız konuşmasında kursta emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız ve Hanımefendiye, kurs öğretmenlerine ve kursiyerlere çok teşekkür etti ve bu okur yazarlık kursunun gelecek yıllarda da devem ettirilmesini istedi.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 12 Ağustos 2022
İmsak 03:45
Güneş 05:23
Öğle 12:32
İkindi 16:22
Akşam 19:32
Yatsı 21:03